О признании утратившим силу постановления акимата Южно-Казахстанской области от 15 мая 2015 года № 140 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности руководителей исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, и административных государственных служащих аппарата акима Южно-Казахстанской области корпуса "Б"
Постановление акимата Южно-Казахстанской области от 5 февраля 2016 года № 30
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат Южно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Южно-Казахстанской области от 15 мая 2015 года № 140 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности руководителей исполнительных органов, финансируемых из областного бюджета, и административных государственных служащих аппарата акима Южно-Казахстанской области корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3210, опубликовано 15 мая 2015 года в газете "Южный Казахстан").
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Жилкишиева Б.
Аким области Б.Атамкулов

"Б" корпусындағы облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың басшылары мен Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 140 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 5 ақпандағы № 30 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабының 2-тармағына сәйкес, Оңтүстік Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Б" корпусындағы облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың басшылары мен Оңтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне 3210-нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 15 мамырда "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 140 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Б.Жылқышиевқа жүктелсін.
Облыс әкімі Б.Атамқұлов