О признании утратившим силу решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38/319-V "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Южно-Казахстанского областного маслихата"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 февраля 2016 года № 47/394-V
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 25 июня 2015 года № 38/319-V "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" аппарата Южно-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3275, опубликовано в газете "Южный Казахстан" от 27 июля 2015 года).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата К. Турлыбек
Секретарь областного
маслихата К. Ержан

"Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38/319-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 25 ақпандағы № 47/394-V шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40-бабы 2-тармағы 4) тармақшасына сәйкес Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38/319-V "Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының "Б" корпусындағы мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3275 нөмірімен тіркелген, 2015 жылдың 27 шілдесінде "Оңтүстік Қазақстан" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы Қ.Тұрлыбек
Облыстық мәслихат хатшысы Қ. Ержан