О признании утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 15 мая 2015 года № 681 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата акима города Шымкента и административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета корпуса "Б"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 26 января 2016 года № 45
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пункта 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата города Шымкент от 15 мая 2015 года № 681 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих аппарата акима города Шымкента и административных государственных служащих исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета корпуса "Б" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3203, опубликовано 12 июня 2015 года в газете "Панорама Шымкента").
2. Осуществление контроля за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Аюпова Р.
Аким города Г.Абдрахимов

"Б" корпусындағы Шымкент қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 681 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 45 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабының 2-тармағына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 15 мамырдағы № 681 "Б" корпусындағы Шымкент қаласы әкімі аппаратының мемлекеттік әкімшілік қызметшілері мен қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3203 тіркелген, 2015 жылғы 12 маусымда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің аппарат басшысы Р.Аюповқа жүктелсін.
Қала әкімі Ғ.Әбдірахымов