О признании утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 4 ноября 2015 года № 305 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Шымкент"
Постановление акимата города Шымкент Южно-Казахстанской области от 29 апреля 2016 года № 787
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат города Шымкент ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Шымкент от 4 ноября 2015 года № 305 "Об утверждении схем и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Шымкент" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3450, опубликовано 15 декабря 2015 года в газете "Панорама Шымкента")
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя отдела образования города Шымкент Мадиева Ы.
3. Осуществление контроля за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Нуртай К.
Аким города Г.Абдрахимов

"Шымкент қаласының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртiбiн бекіту туралы" Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 305 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 29 сәуірдегі № 787 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабының 2-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес, Шымкент қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шымкент қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 4 қарашадағы № 305 "Шымкент қаласының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемалары мен тәртiбiн бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3450 тіркелген, 2015 жылдың 15 желтоқсанда "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Шымкент қаласының білім бөлімінің басшысы Ы.Мадиевке жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау қала әкімінің орынбасары Қ.Нұртайға жүктелсін.
Қала әкімі Ғ. Әбдірахымов