О признании утратившими силу некоторых решений Шымкентского городского маслихата
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 21 сентября 2016 года № 7/64-6с
В соответствии с пунктом 1 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", городской маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения Шымкентского городского маслихата согласно приложению к настоящему решению.
Председатель сессии
городского маслихата Н.Бухарбаев
Секретарь городского
маслихата Н.Бекназаров
Приложение к решению
Шымкентского городского маслихата
от 21 сентября 2016 года № 7/64-6с
Перечень утративших силу некоторых решений Шымкентского городского маслихата
1) Решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/193-5с "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2501, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 31 января 2014 года за № 4);
2) Решение Шымкентского городского маслихата от 20 наурыздағы 2014 года № 33/216-5с "О внесении изменений в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/193-5с "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2600, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 11 апреля 2014 года за № 14);
3) Решение Шымкентского городского маслихата от 22 сентября 2014 года № 40/272-5с "О внесении изменений и дополнения в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/193-5с "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2835, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 31 октября 2014 года за № 44);
4) Решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № 44/304-5с "О внесении дополнения в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/193-5с "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2972, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 30 января 2015 года за № 4);
5) Решение Шымкентского городского маслихата от 27 марта 2015 года № 46/324-5с "О внесении изменения в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/193-5с "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3152, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 24 апреля 2015 года за № 17);
6) Решение Шымкентского городского маслихата от 22 декабря 2015 года № 54/416-5с "О внесении дополнения в решение Шымкентского городского маслихата от 24 декабря 2013 года № 30/193-5с "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3522, опубликовано в газете "Панорама Шымкент" от 15 января 2016 года за № 4).

Шымкент қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 7/64-6с шешiмi
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабының 1-тармағына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАЙДЫ:
Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Шымкент қалалық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Н.Бұхарбаев
Қалалық мәслихат хатшысы Н.Бекназаров
Шымкент қалалық мәслихатның
2016 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 7/64-6с шешіміне қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/193-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2501 тіркелген, 2014 жылғы 31 қаңтардағы № 4 "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
2. "Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/193-5с "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 20 наурыздағы № 33/216-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2600 тіркелген, 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 14 "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
3. "Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/193-5с "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 22 қыркүйектегі № 40/272-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2835 тіркелген, 2014 жылғы 31 қазан № 44 "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
4. "Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/193-5с "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 44/304-5c шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2972 тіркелген, 2015 жылғы 30 қаңтардағы № 4 "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
5. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/193-5с шешіміне өзгеріс енгізу туралы" Шымкент қалалық маслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 46/324-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3152 тіркелген, 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 17 "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған);
6. "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 30/193-5с шешіміне толықтыру енгізу туралы" Шымкент қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 54/416-5с шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3522 тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы № 4 "Шымкент келбеті" газетінде жарияланған).