О признании утратившим силу постановления акимата города Кентау от 8 мая 2013 года за № 180 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции и лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций"
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 13 апреля 2016 года № 88
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 8 мая 2013 года № 180 "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции и лиц, освобожденных из мест лишения свободы, а также для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2296, опубликовано 15 июня 2013 года в газете "Кентау", "Кентау шұғыласы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кентау Б. Кнатова.
Аким города Кентау А.Макулбаев

"Қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2013 жылғы 8 мамырдағы № 180 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 88 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабы 8-тармағына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 8 мамырдағы № 180 "Қылмыстық атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар және интернаттық ұйымдарды бiтiрушi кәмелетке толмағандар үшiн жұмыс орындарына квота белгiлеу туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2296 тіркелген, 2013 жылғы 15 маусымдағы "Кентау шұғыласы" "Кентау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімінің орынбасары Б.Кнатовқа жүктелсін.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев