О признании утратившим силу постановления акимата города Кентау от 8 мая 2015 года за № 137 "Об утверждении Регламента аппарата акима город Кентау"
Постановление акимата города Кентау Южно-Казахстанской области от 18 мая 2016 года № 127
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Кентау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Кентау от 8 мая 2015 года № 137 "Об утверждении Регламента аппарата акима города Кентау" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3212, опубликовано 27 июня 2015 года в газете "Кентау", "Кентау шұғыласы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Кентау Б. Алимбетова.
Аким города Кентау А.Макулбаев

"Кентау қаласы әкімі аппаратының Регламентін бекіту туралы" Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 137 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Кентау қаласы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 18 мамырдағы № 127 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Кентау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кентау қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 мамырдағы № 137 "Кентау қаласы әкімі аппаратының Регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3212 тіркелген, 2015 жылғы 27 маусымда "Кентау", "Кентау шұғыласы" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2 Осы қаулының орындалуын бақылау Кентау қаласы әкімі аппаратының басшысы Б.Алимбетовке жүктелсін.
Кентау қаласының әкімі Ә.Мақұлбаев