О признании утратившим силу постановление акимата Созакского района от 1 февраля 2016 года № 79 "Об организации и обьемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году"
Постановление акимата Созакского района Южно-Казахстанской области от 3 мая 2016 года № 189
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и 27 Закона Республика Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О прововых актах", акимат Созакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Созакского района от 1 февраля 2016 года № 79 "Об организации и обьемах общественных работ за счет средств местного бюджета в 2016 году" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3598, опубликовано 24 февраля 2016 года в газете "Созақ үні").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Б.Алмаганбета
Аким района М.Исаев

"2016 жылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және оның көлемі туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 79 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 189 қаулысы
"Қазақстан Республикасы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес, Созақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылы ақылы қоғамдық жұмыстарды жергілікті бюджет қаражаты есебінен ұйымдастыру және онвң көлемі туралы" Созақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 1 ақпандағы № 79 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3598 тіркелген, 2016 жылғы 24 ақпандағы "Созақ үні" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Б.Әлмағанбетке жүктелсін.
Аудан әкімі М.Исаев