О признании утратившими силу некоторых нормативных правовых постановлений акимата Толебийского района
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 2 июня 2016 года № 198
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые нормативные правовые постановления акимата Толебийского района, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бекмурзаева С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района А.Тургумбеков
Приложениек постановлению
акимата Толебийского район
от "02" июня 2016 года № 198
Перечен некоторые нормативные правовые постановления акимата Толебийского района утративших силу
1. Постановление акимата Толебийского района от 30 апреля 2015 года № 210 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3184, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 23 мая 2015 года № 20 (508));
2. Постановление акимата Толебийского района от 20 февраля 2016 года № 32 "О внесении дополнений в постановление акимата Толебийского района от 11 июня 2015 года № 266 "Об утверждении Регламента акимата Толебийского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3614, опубликовано в газете "Ленгер жаршысы" 9 марта 2016 года № 11 (552));

Төлеби ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкiмдiгiнiң 2016 жылғы 2 маусымдағы № 198 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 8-тармағына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Төлеби ауданы әкімдігінің кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Бекмұрзаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ә.Тұрғымбеков
Төлеби ауданы әкімдігінің
"02" маусым 2016 жылғы
№ 198 қаулысына қосымша
Төлеби ауданы әкімдігінің күші жойылған кейбір нормативтік құқықтық қаулыларының тізбесі
1. Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 210 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3184 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінің 2015 жылғы 23 мамырдағы № 20 (508) нөмірінде жарияланған) қаулысы;
2. Төлеби ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 02 ақпандағы № 32 "Төлеби ауданы әкімдігінің Регламентін бекіту туралы" Төлеби аудан әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 266 қаулысына толықтырулар енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3614 болып тіркелген "Ленгер жаршысы" газетінің 2016 жылғы 9 наурыздағы № 11 (552) нөмірінде жарияланған) қаулысы;