О признании утратившим силу решений Толебийского районного маслихата
Решение Толебийского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 22 апреля 2016 года № 2/10-VI
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Толебийского районного маслихата от 11 декабря 2015 года № 46/228-V "О повышении ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3482, опубликовано 13.01.2016 года в газете "Ленгер жаршысы" за номером 2-3).
Председатель сессии
районного маслихата Ж.Нышанов
Секретарь районного
маслихата Н.Койбагаров

Төлеби аудандық мәслихат шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстiк Қазақстан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 2/10-VI шешiмi
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 46/228-V "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3482 нөмірмен тіркелген, аудандық "Ленгер жаршысы" газетінің 13.01.2016 жылғы 2-3 сандарында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж.Нышанов
Аудандық мәслихатының хатшысы Н.Қойбағаров