О признании утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 27 октября 2015 года № 44/3-05 "О повышении земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 20 января 2016 года № 47/3-05
В соответствии с пунктом 5 статья 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решения Тюлькубасского районного маслихата от 27 октября 2015 года за № 44/3-05 "О повышении земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3426, опубликовано 20 ноября 2015 года в газете "Шамшырак").
Председатель сессии
районного маслихата А.Нуранов
Секретарь районного
маслихата А.Сапаров

"Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қазандағы № 44/3-05 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 47/3-05 шешімі
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Түлкібас аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қазандағы № 44/3-05 «Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесін және біріңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы» (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 3426 нөмірмен тіркелген, «Шамшырақ» газетінде 2015 жылдың 20 қарашасында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       А.Нұранов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    А.Сапаров