О признании утратившим силу решение Шардаринского районного маслихата от 20 мая 2015 года № 41-245-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Шардаринскому району"
Решение Шардаринского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 24 марта 2016 года № 1-7-VI
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил проведения правового мониторинга нормативных правовых актов", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Шардаринского районного маслихата от 20 мая 2015 года № 41-245-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов, тарифов на сбор, вывоз, захоронение и утилизацию коммунальных отходов по Шардаринскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3209, опубликовано 26.06.2015 года в районной газете "Шартарап-Шарайна").
Председатель сессии
районного маслихата Т.Бердибеков
Секретарь районного
маслихата Б.Муталиев

Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 41-245-V "Шардара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 1-7-VI шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармақшасына және "Нормативтік құқықтық актілердің мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шардара аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 мамырдағы № 41-245-V "Шардара ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын, коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму және кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3209 тіркелген, аудандық "Шартарап-Шарайна" газетінің 26.06.2015 жылы жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Т.Бердібеков
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б.Муталиев