О признании утратившим силу постановления от 13 января 2016 года № 14 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 30 мая 2016 года № 852
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата от 13 января 2016 года № 14 "Об организации и финансировании общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 3 февраля 2016 года № 4380).
2. Отделу занятости и социальных программ принять иные меры, вытекающие из постановления.
3. Постановление вступает в законную силу со дня его подписания.
Аким города Е. Салимов

"2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" 2016 жылғы 13 каңтардағы № 14 қаулының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 мамырдағы № 852 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 50-бабына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру туралы" әкімдіктің 2016 жылғы 13 каңтардағы № 14 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 03 ақпанда № 4380 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қаулы қол қойылған күнінен бастап заңды күшіне енеді.
Қала әкімі Е. Сәлімов