О признании утратившим силу постановления от 27 марта 2015 года № 406 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории города Семей на 2015 год"
Постановление акимата города Семей Восточно-Казахстанской области от 27 сентября 2016 года № 1525
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление от 27 марта 2015 года № 406 "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории города Семей на 2015 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 23 апреля 2015 года № 3908, опубликовано в газетах "Семей таңы" от 19 мая 2015 года № 39, "Вести Семей" от 19 мая 2015 года № 39).
2. Отделу занятости и социальных программ (Курмангалиев А.) принять иные меры, вытекающие из постановления.
3. Постановление вступает в законную силу со дня его подписания.
Аким города Е. Салимов

"2016 жылға Семей қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" 2015 жылғы 27 наурыздағы № 406 қаулының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 27 қыркүйектегі № 1525 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27- бабына, 50-бабының 2-тармағына сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2015 жылға Семей қаласының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 сәуірде № 3908 тіркелген, 2015 жылғы 19 мамырдағы № 39 "Семей таңы", 2015 жылғы 19 мамырдағы № 39 "Вести Семей" газеттерінде жарияланған) 2015 жылғы 27 наурыздағы № 406 қаулының күші жойылды деп танылсын.
2. Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (А. Құрманғалиев) қаулыдан туындайтын өзге де шараларды қабылдасын.
3. Қаулы қол қойылған күнінен бастап заңды күшіне енеді.
Қала әкімі Е. Сәлімов