О признании утратившим силу постановления акимата от 22 апреля 2015 года № 128 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" города Курчатов"
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 18 января 2016 года № 340
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата города Курчатов от 22 апреля 2015 года № 128 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" города Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3954 от 21 мая 2015 года, опубликовано в газете "7 дней" от 04 июня 2015 г. № 23 (1033).
Аким города Н. Нургалиев

"Курчатов қаласының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 128 әкімдік қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 18 қаңтардағы № 340 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабы 1 тармағының 2) тармақшасына сәйкес Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Курчатов қаласының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 21 мамырындағы 3954 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінде 2015 жылғы 04 маусымдағы 23(1033) нөмірімен жарияланған) 2015 жылғы 22 сәуірдегі № 128 Курчатов қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
Қала әкімі Н. Нұрғалиев