О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата города Курчатов
Постановление акимата города Курчатов Восточно-Казахстанской области от 10 февраля 2016 года № 361
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат города Курчатов ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата города Курчатов:
1) от 14 августа 2013 года № 45 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов, лиц состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, а также для лиц, освобожденных из мест лишения свободы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3058 от 09 сентября 2013 года, опубликовано в газете "7 дней" от 19 сентября 2013 г. № 38 (944);
2) от 21 июля 2015 года № 204 "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах города Курчатов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4075 от 30 июля 2015 года, опубликовано в газете "7 дней" от 13 августа 2015 г. № 33 (1043).
Аким города Н. Нургалиев

Курчатов қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Курчатов қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 361 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 бабының 1 тармақшасына сәйкес, Курчатов қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Курчатов қаласы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын:
1) "Мүгедектер үшін, қылмыстық-атқару инспекциясының пробация қызметі есебінде тұрған, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босап шыққан тұлғаларға жұмыс орындарының квотасын белгілеу туралы" 2013 жылғы 14 тамыздағы № 45 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2013 жылдың 09 қыркүйегіндегі 3058 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінде 2013 жылғы 19 қыркүйегіндегі № 38 (944) жарияланған);
2) "Курчатов қаласының шалғайдағы елді мекендерде тұратын балаларды жалпы білім беретін мектептерге тасмалдаудың схемасы мен тәртібін бекіту туралы" 2015 жылғы 21 шілдедегі № 204 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 30 шілдедегі 4075 нөмірімен тіркелген, "7 дней" газетінде 2015 жылғы 13 тамыздағы № 33 (1043) жарияланған).
Қала әкімі Н. Нұрғалиев