О признании утратившими силу решений Бескарагайского районного маслихата
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 08 июня 2016 года № 3/3-VI
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Бескарагайского районного маслихата:
1) от 31 марта 2014 года № 20/6-V "Об утверждении регламента Бескарагайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3309, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" от 11, 18 июня 2014 года за № 48, 50);
2) от 19 октября 2015 года № 36/15-V "О внесении изменения в решение Бескарагайского районного маслихата от 31 марта 2014 года № 20/6-V"Об утверждении регламента Бескарагайского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4217, опубликовано в газете "Бесқарағай тынысы" от 25 ноября 2015 года за № 95).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии С. ЕЛЕМЕСОВ
Секретарь Бескарагайского
районного маслихата К. САДЫКОВ

Бесқарағай аудандық мәслихатының шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 3/3-VI шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) "Бесқарағай аудандық мәслихатының регламентiн бекiту туралы" 2014 жылғы 31 наурыздағы № 20/6-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3309 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2014 жылғы 11, 18 маусымда № 48, 50 сандарында жарияланған);
2) "Бесқарағай аудандық мәслихатының регламентiн бекiту туралы" Бесқарағай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 наурыздағы № 20/6-V шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 19 қазандағы № 36/15-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 4217 нөмірімен тіркелген, "Бесқарағай тынысы" газетінің 2015 жылғы 25 қарашада № 95 санында жарияланған).
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. ЕЛЕМЕСОВ
Бесқарағай аудандық
мәслихатының хатшысы Қ. САДЫҚОВ