О признании утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 15 апреля 2015 года № 117
Постановление акимата Жарминского района Восточно-Казахстанской области от 22 января 2016 года № 9
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4 пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" акимат Жарминского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Жарминского района от 15 апреля 2015 года № 117 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" Жарминского района" зарегистрированного в Департаменте Юстиции Восточно - Казахстанской области от 25 мая 2015 года за № 3970.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата Узбекова А.
Исполняющий обязанности
акима района Брынзов С.

Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 117 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 9 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабының 2 тармағының, 4 тармақшасына сәйкес, Жарма ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылы 25 мамырда № 3970 болып тіркелген, Жарма ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 117 "Жарма ауданының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің аппарат басшысы А. Узбековке жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы С. Брынзов