О признании утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 354 от 19 ноября 2015 года "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Курчумского района на 2016 год"
Постановление акимата Курчумского района Восточно-Казахстанской области от 20 апреля 2016 года № 146
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", акимат Курчумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Курчумского района за № 354 от 19 ноября 2015 года "Об определении целевых групп населения, проживающих на территории Курчумского района на 2016 год" (зарегистрировано в департаменте Юстиции Восточно-Казахстанской области за № 4278 от 21 декабря 2015 года, опубликовано в районной газете "Рауан" - "Заря" за № 4 от 23 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р.Умутбаевой.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Временно исполняющий
обязанности акима Курчумского района М.Калелов

Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы "2016 жылға Күршім ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" № 354 қаулысының күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Күршім ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі N 146 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабының 8 тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9 бабына сәйкес, Күршім ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Күршім ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қарашадағы "2016 жылға Күршім ауданының аумағында тұратын халықтың нысаналы топтарын анықтау туралы" № 354 (Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 21 желтоқсанда № 4278 болып тіркелген, 2016 жылы 23 қаңтарда аудандық "Рауан" - "Заря" газеттерінің 4 санында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуына бақылау жасау аудан әкімінің орынбасары Р.Умутбаеваға жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Күршім ауданы
әкімінің міндетін уақытша атқарушы М.Қалелов