О признании утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата от 14 июля 2015 года № 37-4/22 "О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 22-6/2 "Об утверждении регламента Кокпектинского районного маслихата"
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 02 августа 2016 года № 5-3/3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокпектинского районного маслихата от 14 июля 2015 года № 37-4/22 "О внесении изменения в решение Кокпектинского районного маслихата от 3 апреля 2014 года № 22-6/2 "Об утверждении регламента Кокпектинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4090, опубликовано в газете "Жұлдыз"-"Новая жизнь" от 23 августа 2015 года № 67).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Д. Дюсембаев
Секретарь
районного маслихата Т. Сарманов

Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 37-4/22 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі "Көкпекті аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 22-6/2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 тамыздағы № 5-3/3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 46 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкпекті аудандық мәслихатының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 37-4/22 "Көкпекті аудандық мәслихатының 2014 жылғы 3 сәуірдегі "Көкпекті аудандық мәслихатының регламентін бекіту туралы" № 22-6/2 шешіміне өзгеріс енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4090 тіркелген, "Жұлдыз"-"Новая жизнь" газетінің 2015 жылғы 23 тамыздағы № 67 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Д. Дюсембаев
Аудандық
мәслихат хатшысы Т. Сарманов