О признании утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2015 года № 65 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Западно-Казахстанской области"
Постановление акимата Западно-Казахстанской области от 29 августа 2016 года № 262
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Западно-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Западно-Казахстанской области от 10 марта 2015 года № 65 "Об утверждении положения о государственном учреждении "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства Западно-Казахстанской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3882, опубликованное 28 апреля 2015 года в газетах "Орал өңірі" и "Приуралье").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Западно-Казахстанской области Азбаева Б.О.
Аким области А. Кульгинов

Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2015 жылғы 10 наурыздағы № 65 "Батыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 29 тамыздағы № 262 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 10 наурыздағы № 65 "Батыс Қазақстан облысының энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3882 тіркелген, 2015 жылғы 28 сәуірде "Орал өңірі" және "Приуралье" газеттерінде жарияланған) Батыс Қазақстан облысы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары Б.О. Азбаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А. Көлгінов