О признании утратившими силу некоторых решений Западно-Казахстанского областного маслихата
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 января 2016 года № 30-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативно-правовых актах" от 24 марта 1998 года № 213 областной маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения Западно-Казахстанского областного маслихата согласно приложению.
Председатель сессии С. Сүлеймен
Секретарь областного маслихата М. Құлшар
Приложение
к решению
Западно-Казахстанского областного маслихата
от 9 января 2016 года № 30-3
Перечень утративших силу некоторых решений
Западно-Казахстанского областного маслихата
1. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3724 от 22 декабря 2014 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК и опубликованное в газете "Приуралье" № 149 от 27 декабря 2014 года, № 6 от 17 января 2015 года, № 8 от 22 января 2015 года, № 11 от 29 января 2015 года, № 14 от 5 февраля 2015 года).
2. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 27 марта 2015 года № 23-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 3867 от 1 апреля 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства РК, опубликованное в газете "Приуралье" № 37 от 4 апреля 2015 года, № 40-41 от 11 апреля 2015 года, №43 от 16 апреля 2015 года).
3. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 сентября 2015 года № 27-1 "О внесении изменений и дополнения в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4029 от 11 сентября 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства РК, опубликованное в газете "Приуралье" № 119 от 24 сентября 2015 года).
4. Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 29-1 "О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов за № 4167 от 14 декабря 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства РК, опубликованное в газете "Приуралье" № 163 от 15 декабря 2015 года, № 167-168 от 26 декабря 2015года).

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 30-3 шешімі
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабының 1 тармағына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Қосымшаға сәйкес Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы С. Сүлеймен
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының
2016 жылғы 9 қаңтардағы № 30-3
шешіміне қосымша
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 21-2 шешімі (2014 жылғы 22 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3724 нөмірмен ҚР Әділет Министірлігі БҚО Әділет департаментінде тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2014 жылғы 27 желтоқсандағы № 150-151, 2015 жылғы 17 қаңтардағы № 6, 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 8, 2015 жылғы 29 қаңтардағы № 11, 2015 жылғы 5 ақпандағы № 14 жарияланған).
2. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 наурыздағы "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 23-1 шешімі (2015 жылғы 1 сәуірдегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3867 нөмірмен ҚР Әділет Министірлігі БҚО Әділет департаментінде тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2015 жылғы 4 сәуірдегі № 37-38, 2015 жылғы 11 сәуірдегі № 41-42, 2015 жылғы 16 сәуірдегі № 44 жарияланған).
3. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 қыркүйектегі "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" № 27-1 шешімі (2015 жылғы 11 қыркүйектегі Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4029 нөмірмен ҚР Әділет Министірлігі БҚО Әділет департаментінде тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2015 жылғы 24 қыркүйектегі № 119 жарияланған).
4. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 14 желтоқсандағы "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы № 21-2 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29-1 шешімі (2015 жылғы 14 желтоқсандағы Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4167 нөмірмен ҚР Әділет Министірлігі БҚО Әділет департаментінде тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 163, 2015 жылғы 26 желтоқсандағы № 167-168 жарияланған).