О признании утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-7 "Об утверждении перечней социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в 2016 году по Западно-Казахстанской области"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 10 июня 2016 года № 4-13
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 9 декабря 2015 года № 29-7 "Об утверждении перечней социально-значимых убыточных маршрутов, подлежащих субсидированию в 2016 году по Западно-Казахстанской области" (зарегистрировано департаментом Юстиции Западно-Казахстанской области Министерства Юстиции Республики Казахстан в государственном реестре нормативных правовых актов 12 января 2016 года № 4220, опубликовано в газете "Приуралье" № 7 от 21 января 2016 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата А. Султанова.
Председатель сессии С. Сулеймен
Секретарь областного маслихата М. Құлшар

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы № 29-7 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016 жылы субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар залалды маршруттар тізбелерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-13 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016 жылы субсидиялауға жататын әлеуметтік маңызы бар залалды маршруттар тізбелерін бекіту туралы" (2016 жылғы 12 қаңтардағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4220 нөмірмен Қазақстан Республикасы Әділет Министрлігі Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде тіркелген, "Орал өңірі" газетінің 2016 жылғы 21 қаңтардағы № 7 жарияланған) № 29-7 шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы С. Сұлтановқа жүктелсін.
Сессия төрағасы С. Сүлеймен
Облыстық мәслихат хатшысы М. Құлшар