О признании утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 16-1 "Об утверждении регламента Западно-Казахстанского областного маслихата"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 10 июня 2016 года № 4-14
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 28 марта 2014 года № 16-1 ""Об утверждении регламента Западно-Казахстанского областного маслихата" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3499 от 14.04.2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата Западно-Казахстанского областного маслихата А. Султанова.
Председатель сессии С. Сулеймен
Секретарь
областного маслихата М. Құлшар

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 16-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 10 маусымдағы № 4-14 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңдарын басшылыққа ала отырып, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 28 наурыздағы № 16-1 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 14.04.2014 жылы № 3499 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Батыс Қазақстан облыстық мәслихат аппаратының басшысы С. Сұлтановқа жүктелсін.
Сессия төрағасы С. Сүлеймен
Облыстық мәслихат
хатшысы М. Құлшар