О признании утратившими силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
Решение Акжаикского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 34-3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативно-правовых актах" Акжаикский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу некоторые решения Акжаикского районного маслихата согласно приложению.
Председатель сессии М. Мухтар
Секретарь маслихата Д. Джаксыбаев
Приложение
к решению Акжаикского
районного маслихата
от 11 января 2016 года № 34-3
Перечень утративших силу некоторых решений Акжаикского районного маслихата
1. Решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3761 от 14 января 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК опубликованное в газете "Жайық таңы" № 4, № 5, № 7 № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17, 22 января 2015 года, 29 января 2015 года, 12 февраля 2015 года, 19 февраля 2015 года, 26 февраля 2015 года, 3 марта 2015 года, 12 марта 2015 года, 19 марта 2015 года, 26 марта 2015 года, 2 апреля 2015 года, 9 апреля 2015 года, 16 апреля 2015 года, 23 апреля 2015 года;
2. Решение Акжаикского районного маслихата от 10 апреля 2015 года № 27-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3888 от 17 апреля 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК опубликованное в газете "Жайық таңы" № 17, № 18, № 19, № 20, № 21, 23 апреля 2015 года, 30 апреля 2015 года, 7 мая 2015 года, 14 мая 2015 года, 21 мая 2015 года;
3. Решение Акжаикского районного маслихата от 8 июня 2015 года № 28-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3933 от 17 июня 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК опубликованное в газете "Жайық таңы" № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 35, № 36, 25 июня 2015 года, 2 июля 2015 года, 9 июля 2015 года, 16 июля 2015 года, 23 июля 2015 года, 30 июля 2015 года, 6 августа 2015 года, 27 августа 2015 года, 3 сентября 2015 года;

Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы.
Батыс Қазақстан облысы Ақжайық аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 34-3 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес Ақжайық аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ақжайық аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші қосымшаға сәйкес жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы М. Мұхтар
Мәслихат хатшысы Д. Жақсыбаев
Ақжайық аудандық
мәслихатының
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№ 34-3 шешіміне
қосымша
Ақжайық аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің тізбесі
1. Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешімі ҚР Әділет Министірлігі БҚО әділет департаментінде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 14 қаңтарында № 3761 нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 23 қаңтарда, 2015 жылғы 29 қаңтарда, 2015 жылғы 12 ақпанда, 2015 жылғы 19 ақпанда, 2015 жылғы 26 ақпанда, 2015 жылғы 3 наурызда, 2015 жылғы 12 наурызда, 2015 жылғы 19 наурызда, 2015 жылғы 26 наурызда, 2015 жылғы 2 сәуірде, 2015 жылғы 9 сәуірде, 2015 жылғы 16 сәуірде, 2015 жылғы 23 сәуірде № 4, № 5, № 7, № 8, № 9, № 10, № 11, № 12, № 13, № 14, № 15, № 16, № 17 "Жайық таңы" газетінде жарияланған;
2. Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 сәуірдегі № 27-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" ҚР Әділет Министірлігі БҚО әділет департаментінде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 17 сәуірінде № 3888 нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 23 сәуірде, 2015 жылғы 30 сәуірде, 2015 жылғы 7 мамырда, 2015 жылғы 14 мамырда, 2015 жылғы 21 мамырда № 17, № 18, № 19, № 20, № 21 "Жайық таңы" газетінде жарияланған;
3. Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 8 маусымдағы № 28-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" ҚР Әділет Министірлігі БҚО әділет департаментінде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 17 маусымында № 3933 нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 25 маусымда, 2015 жылғы 2 шілдеде, 2015 жылғы 9 шілдеде, 2015 жылғы 16 шілдеде, 2015 жылғы 23 шілдеде, 2015 жылғы 30 шілдеде, 2015 жылғы 6 тамызда, 2015 жылғы 27 тамызда, 2015 жылғы 3 қыркүйекте № 26, № 27, № 28, № 29, № 30, № 31, № 32, № 35, № 36 "Жайық таңы" газетінде жарияланған;

4. Решение Акжаикского районного маслихата от 12 августа 2015 года № 30-2 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2014 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4018 от 1 сентября 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК опубликованное в газете "Жайық таңы" № 37, № 38, № 39, № 40, № 41, 10 сентября 2015 года, 17 сентября 2015 года, 24 сентября 2015 года, 1 октября 2015 года, 8 октября 2015 года;
5. Решение Акжаикского районного маслихата от 18 сентября 2015 года № 31-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4050 от 23 сентября 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК опубликованное в газете "Жайық таңы" № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46, 1 октября 2015 года, 8 октября 2015 года, 15 октября 2015 года, 22 октября 2015 года, 29 октября 2015 года, 5 ноября 2015 года, 12 ноября 2015 года;
6. Решение Акжаикского районного маслихата от 10 ноября 2015 года № 32-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4147 от 18 ноября 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК опубликованное в газете "Жайық таңы" № 48, № 49, 26 ноября 2015 года, 3 декабря 2015 года
7. Решение Акжаикского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 33-1 "О внесении изменений в решение Акжаикского районного маслихата от 18 декабря 2015 года № 25-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4203 от 29 декабря 2015 года департаментом юстиции ЗКО Министерства юстиции РК опубликованное в газете "Жайық таңы" № 1, № 2, 2 января 2016 года, 7 января 2016 года.

4. Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 12 тамыздағы № 30-2 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" ҚР Әділет Министірлігі БҚО әділет департаментінде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 1 қыркүйекте № 4018 нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 10 қыркүйекте, 2015 жылғы 17 қыркүйекте, 2015 жылғы 24 қыркүйекте, 2015 жылғы 1 қазанда, 2015 жылғы 8 қазанда № 37, № 38, № 39, № 40, № 41 "Жайық таңы" газетінде жарияланған;
5. Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 қыркүйектегі № 31-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" ҚР Әділет Министірлігі БҚО әділет департаментінде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 23 қыркүйегінде № 4050 нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 1 қазанда, 2015 жылғы 8 қазанда, 2015 жылғы 15 қазанда, 2015 жылғы 22 қазанда, 2015 жылғы 29 қазанда, 2015 жылғы 5 қарашада, 2015 жылғы 12 қарашада № 40, № 41, № 42, № 43, № 44, № 45, № 46 "Жайық таңы" газетінде жарияланған;
6. Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 10 қарашадағы № 32-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" ҚР Әділет Министірлігі БҚО әділет департаментінде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 18 қарашасында № 4147 нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 26 қарашасында, 2015 жылғы 3 желтоқсанда № 48, № 49 "Жайық таңы" газетінде жарияланған;
7. Ақжайық аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33-1 "Ақжайық аудандық мәслихатының 2014 жылғы 18 желтоқсандағы № 25-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" ҚР Әділет Министірлігі БҚО әділет департаментінде Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4203 нөмірімен тіркелген 2016 жылғы 2 қаңтарда, 2016 жылғы 7 қаңтарда № 1, № 2 "Жайық таңы" газетінде жарияланған.