О признании утратившим силу постановления акимата Бокейординского района от 26 ноября 2015 года №172 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б"
Постановление акимата Бокейординского района Западно-Казахстанской области от 5 марта 2016 года № 46
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Бокейординского района от 26 ноября 2015 года №172 "Об утверждении Методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4216, опубликованное 26 января 2016 года в газете "Орда жұлдызы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Айткалиева Е.Ж.
Аким района Н.Рахимжанов

Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 қарашадағы № 172 "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 наурыздағы № 46 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылғы 26 қарашадағы №172 "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" Бөкей ордасы ауданы әкімдігі қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4216 тіркелген, 2016 жылғы 26 қаңтарда "Орда жұлдызы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Е.Ж.Айтқалиевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Н.Рахымжанов