О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 11 января 2016 года № 33-2
В целях приведения нормативных правовых актов районного маслихата в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Теректинского районного маслихата согласно приложения.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (В.Мустивко) обеспечить направление данного решения в органы юстиции, его опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Решение вступает в силу с момента подписания.
Председатель сессии С.Сериккалиева
Секретарь районного маслихата А.Нургалиев
Приложение к решению
районного маслихата № 33-2
от 11 января 2016 года
1. Решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 22 декабря 2014 года №24-2, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3757 (опубликованное 23 января 2015 года, 30 января 2015 года, 6 февраля 2015 года, 13 февраля 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" в №№3-4, №5, №6, №7);
2. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 10 апреля 2015 года №26-1, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3905 (опубликованное 1 мая 2015 года, 8 мая 2015 года, 15 мая 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" в №19, №20, №21);
3. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 28 июля 2015 года №28-2, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3978 (опубликованное 20 августа 2015 года, в газете "Уральская газета" в №16);
4. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 23 сентября 2015 года №29-1, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №4093 (опубликованное 22 октября 2015 года в газете "Уральская газета" в №22);
5. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменения в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 5 ноября 2015 года №30-1, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №4145 (опубликованное 20 ноября 2015 года, 27 ноября 2015 года, 4 декабря 2015 года, 11 декабря 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" в №48, №49, №50, №51);

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қаңтардағы № 33-2 шешімі
Аудандық мәслихаттың нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкестендіру мақсатында Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Теректі аудандық мәслихаттың шешімдері күші жойылды деп танылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (В.Мустивко) осы шешімді әділет органдарына жолдауын, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрайымы С.Серікқалиева
Аудандық мәслихат хатшысы Ә.Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 11 қаңтардағы
№33-2 шешіміне қосымша
1. Теректі аудандық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 24-2 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3757 тіркелген (2015 жылғы 23 қаңтардағы, 2015 жылғы 30 қаңтардағы, 2015 жылғы 6 ақпандағы, 2015 жылғы 13 ақпандағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №№3-4, №5, №6, №7 жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 10 сәуірдегі №26-1 шешімі, нормативтік–құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3905 тіркелген (2015 жылғы 1 мамырдағы, 2015 жылғы 8 мамырдағы, 2015 жылғы 15 мамырдағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №19, №20, №21 жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2015 жылғы 28 шілдедегі №28-2 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3978 тіркелген (2015 жылғы 20 тамыздағы, "Уральская газета" газетінде №16 жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2015 жылғы 23 қыркүйектегі №29-1 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4093 тіркелген (2015 жылғы 22 қазандағы "Уральская газета" газетінде №22 жарияланған);
5. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" 2015 жылғы 5 қарашадағы №30-1 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4145 тіркелген (2015 жылғы 20 қарашадағы, 2015 жылғы 27 қарашадағы, 2015 жылғы 4 желтоқсандағы, 2015 жылғы 11 желтоқсандағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №48, №49, №50, №51 жарияланған);

6. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении в решение Теректинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года №24-2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 21 декабря 2015 года №32-1, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №4204 (опубликованное 8 января 2016 года в газете "Сатып Алу Ақпарат" в №03).

6. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 21 желтоқсандағы №32-1 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4204 тіркелген (2016 жылғы 8 қаңтардағы, "Сатып Алу Ақпарат" газетінде №03 жарияланған).