О внесении дополнений в постановление акимата города Астаны от 17 апреля 2014 года № 107-610 "О реорганизации Государственного учреждения "Управление по защите прав детей города Астаны" путем присоединения к Государственному учреждению "Управление образования города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 8 февраля 2017 года № 107-202.
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", от 31 октября 2015 года "О государственно-частном партнерстве", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 17 апреля 2014 года № 107-610 "О реорганизации Государственного учреждения "Управление по защите прав детей города Астаны" путем присоединения к Государственному учреждению "Управление образования города Астаны" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 814, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 29 мая 2014 года № 58 (3115) и "Вечерняя Астана" от 29 мая 2014 года № 57 (3133) следующие дополнения:
пункт 16 Положения о Государственном учреждении "Управление образования города Астаны", утвержденного указанным постановлением, дополнить подпунктами 50), 51) следующего содержания:
"50) реализация проектов государственно-частного партнерства, в области образования;
51) разработка проектов государственно-частного партнерства, организация проведения конкурсов по определению частного партнера по проектам государственно-частного партнерства и заключение договоров по итогам конкурсов.".
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление образования города Астаны" опубликование настоящего постановления в официальных и периодических печатных изданиях, а также размещение на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня его подписания.
Аким города Астаны A. Исекешев

"Астана қаласының Балалар құқықтарын қорғау жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесін "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен қайта құру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 107-610 қаулысына толықтырулар енгізу тауралы
Астана қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 8 ақпандағы № 107-202 қаулысы.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік мүлік туралы" 2011 жылғы 1 наурыздағы, "Мемлекеттік-жекешелік әріптестік туралы" 2015 жылғы 31 қазандағы, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Астана қаласының Балалар құқықтарын қорғау жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесін "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесіне біріктіру жолымен қайта құру туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 17 сәуірдегі № 107-610 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 814 болып тіркелген, 2014 жылғы 29 мамырдағы № 58 (3115) "Астана ақшамы" және 2014 жылғы 29 мамырдағы № 57 (3133) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулымен бекітілген "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ереженің 16-тармағы мынадай мазмұндағы 50), 51) тармақшалармен толықтырылсын:
"50) білім беру саласындағы мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын іске асыру;
51) мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларын әзірлеу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалары бойынша жекешелік әріптестікті айқындау жөніндегі конкурстарды өткізуді ұйымдастыру және конкурс қорытындысы бойынша шарттар жасасу.".
2. "Астана қаласының Білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысына осы қаулыны ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласының әкімі Ә. Исекешев