О внесении изменений в приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 38 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан"
Приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 6 марта 2020 года № 59
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан от 15 ноября 2014 года № 38 "Об утверждении положений о городских, районных (районных в городах) управлений, отделов по чрезвычайным ситуациям Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9885) следующие изменения:
в пункте 1:
подпункт 1) изложить в следующей редакции:
"1) Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям района "Алматы" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан согласно приложению 1 к настоящему приказу;";
в подпункты 5-1), 7) и 13) вносятся изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в приложении 1 к указанному приказу:
заголовок изложить в следующей редакции:
"Положение об Управлении по чрезвычайным ситуациям района "Алматы" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан:";
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Управление по чрезвычайным ситуациям района "Алматы" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Управление) является территориальным подразделением Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее – Комитет), непосредственно подчиненным Департаменту по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана (далее - Департамент).";
пункт 9 изложить в следующей редакции:

"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 қарашадағы № 38 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2020 жылғы 6 наурыздағы № 59 бұйрығы
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Төтенше жағдайлар комитеті қалалық, аудандық (қалалардағы аудандық) төтенше жағдайлар басқармалары мен бөлімдері туралы ережелерді бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті төрағасының 2014 жылғы 15 қарашадағы № 38 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9885 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Алматы" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже;
5-1), 7) және 13) тармақшалар мынадай редакцияда жазылсын:
"5-1) осы бұйрыққа 5-1-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Байкоңыр" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Сарыарқа" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже;";
көрсетілген бұйрыққа 1-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Алматы" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Алматы" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"9. Полное наименование Управления – государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Алматы" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 18:
подпункт 15) изложить в следующей редакции:
"15) является старшим оперативным начальником в отношении противопожарных служб, расположенных на территории района "Алматы" города Нур-Султана;";
в приложении 5-1 к указанному приказу:
в заголовок вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: индекс 010000, город Нур-Султан, район "Сарыарка", улица Әліби Жангелдин, здание 24.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Управления - государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Байқоңыр" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 18:
в подпункт 15) вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в приложении 7 к указанному приказу:
в заголовок вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Управления - государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Есиль" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 18:
в подпункт 15) вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в приложении 13 к указанному приказу:
в заголовок вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в пункт 1 вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: индекс 010000, город Нур-Султан, район "Сарыарка", улица Әліби Жангелдин, здание 24.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Полное наименование Управления - государственное учреждение "Управление по чрезвычайным ситуациям района "Сарыарка" Департамента по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан".";
в пункте 18:
в подпункт 15) вносится изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в приложении 18 к указанному приказу:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Юридический адрес Управления: Республика Казахстан, индекс 040000 Алматинская область, город Талдыкорган, ул. Алдабергенова, 86 "А" блок Д.".
2. Начальникам Департаментов по чрезвычайным ситуациям города Нур-Султана и Алматинской области Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры, необходимые для реализации настоящего приказа.
3. Юридическому управлению Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в течение десяти календарных дней со дня подписания настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

"9. Басқарманың толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Алматы" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі".";
18-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Нұр-Сұлтан қаласының "Алматы" ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;";
көрсетілген бұйрыққа 5-1-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Байқоңыр" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Байқоңыр" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: индексі 010000, Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, Әліби Жангелдин көшесі, ғимарат 24.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Басқарманың толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Байқоңыр" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі".";
18-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Нұр-Сұлтан қаласының "Байқоңыр" ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;";
көрсетілген бұйрыққа 7-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Басқарманың толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Есіл" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі".";
18-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Нұр-Сұлтан қаласының "Есіл" ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;";
көрсетілген бұйрыққа 13-қосымшада:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Сарыарқа" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы туралы ереже";
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Сарыарқа" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы (бұдан әрі – Басқарма) Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаментіне (бұдан әрі – Департамент) тікелей бағынатын Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің (бұдан әрі – Комитет) аумақтық бөлімшесі болып табылады.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: индексі 010000, Нұр-Сұлтан қаласы, "Сарыарқа" ауданы, Әліби Жангелдин көшесі, ғимарат 24.";
9-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Басқарманың толық атауы – "Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитеті Нұр-Сұлтан қаласының төтенше жағдайлар департаменті "Сарыарқа" ауданының төтенше жағдайлар басқармасы" мемлекеттік мекемесі".";
18-тармақта:
15) тармақша мынадай редакцияда жазылсын:
"15) Нұр-Сұлтан қаласының "Сарыарқа" ауданының аумағында орналасқан өртке қарсы қызметтерге қатысты аға жедел бастық болып табылады;";
көрсетілген бұйрыққа 18-қосымшада:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Басқарманың заңды мекенжайы: Қазақстан Республикасы, индексі 040000 Алматы облысы, Талдықорған қаласы, Алдабергенов көшесі № 86 "А" үйі Д блогы.".
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Нұр-Сұлтан қаласы және Алматы облысы Төтенше жағдайлар департаменттерінің бастықтары осы бұйрықты іске асыру үшін заңнамада белгіленген тәртіпте қажетті шараларды қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің Заң басқармасы заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін қағаз және электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі "Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жолдауды;

2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Комитета по чрезвычайным ситуациям Министерства внутренних дел Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Председатель Комитета
по чрезвычайным ситуациям
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан
генерал-майор
В. Беккер

2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Төтенше жағдайлар комитетінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
5. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Төтенше жағдайлар комитетінің
төрағасы генерал-майор
В. Беккер