О бюджетах Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2022-2024 годы
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2021 года № С-13/14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2022–2024 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 789 082,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговые поступления – 29 066,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 950,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 200,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 758 866,1 тысяч тенге;
2) затраты – 799 232,9 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -10 150,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 10 150,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15.09.2022 № С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2022–2024 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 868,7 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 820,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 100,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 20,0 тыс. тенге;
поступления трансфертов – 83 928,7 тысяч тенге;
2) затраты – 91 042,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 173,4 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 173,4 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 15.09.2022 № С-21/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Учесть, что в бюджете поселка, сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета согласно приложению 3.

2022-2024 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № С-13/14 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы, 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2022–2024 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 789 082,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 066,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 950,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 758 866,1 мың теңге;
2) шығындар – 799 232,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -10 150,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 10 150,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 15.09.2022 № С-21/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022–2024 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88 868,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83 928,7 мың теңге;
2) шығындар – 91 042,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 173,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 173,4 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 15.09.2022 № С-21/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне жоғары тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 3-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

4. Учесть, что в составе поступлений бюджета Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2022 год предусмотрены бюджетные субвенции из бюджета города Кокшетау в сумме 371 987,0 тысяч тенге, в том числе:
Красноярскому сельскому округу в сумме 301 214,0 тысяч тенге;
поселку Станционный в сумме 70 773,0 тысячи тенге.
5. Предусмотреть специалистам социального обеспечения, культуры и спорта, являющихся гражданскими служащими и работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

4. 2022 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті кірістерінің құрамында Көкшетау қаласының бюджетінен 371 987,0 мың теңге көлемінде бюджеттік субвенциялар ескерілсін, соның ішінде:
Краснояр ауылдық округіне 301 214,0 мың теңге сомасында;
Станционный кентініне 70 773,0 мың теңге сомасында.
5. Азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың айлықақыларымен және тарифтiк мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер қарастырылсын.