О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2022 - 2024 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № С 15-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Акколь на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 404 317,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 113 295,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 882,1 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 50 093,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 239 046,3 тысяч тенге;
2) затраты – 417 147,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -12 830,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 12 830,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2022 № С 30-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 228,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 104,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 12 192,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 917,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 023,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 795,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 795,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2022 № С 30-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Учесть, что в бюджете Урюпинского сельского округа на 2022 – 2024 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2022 год – 11 604,0 тысяч тенге;
2023 год – 10 259,0 тысяч тенге;
2024 год – 9 717,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 668,0 тысяч тенге, в том числе:

2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С 15-1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексiнiң 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 2-7-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 404 317,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 113 295,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 882,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 50 093,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 239 046,3 мың теңге;
2) шығындар – 417 147,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -12 830,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 12 830,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.12.2022 № С 30-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 - 2024 жылдарға арналған Урюпин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 228,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 104,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 12 192,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 917,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 023,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 795,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 795,0 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.12.2022 № С 30-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022 - 2024 жылдарға арналған Урюпин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2022 жылы – 11 604,0 мың теңге;
2023 жылы – 10 259,0 мың теңге;
2024 жылы – 9 717,0 мың теңге.
4. 2022 - 2024 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 668,0 мың теңге, соның ішінде:

налоговые поступления – 5 207,4 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 225,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 235,4 тысяч тенге;
2) затраты – 38 618,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 950,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 950,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2022 № С 30-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть, что в бюджете Кенесского сельского округа на 2022 – 2024 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2022 год – 15 995,0 тысяч тенге;
2023 год – 15 369,0 тысяч тенге;
2024 год – 15 283,0 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 956,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 097,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 296,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 562,2 тысяч тенге;
2) затраты – 46 171,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 215,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 215,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2022 № С 30-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Учесть, что в бюджете Наумовского сельского округа на 2022 – 2024 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2022 год – 10 949,0 тысяч тенге;
2023 год – 10 076,0 тысяч тенге;
2024 год – 9 601,0 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 053,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 103,5 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 6 887,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 063,2 тысяч тенге;
2) затраты – 68 692,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -639,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 639,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2022 № С 30-1 (вводится в действие с 01.01.2022).

салықтық түсімдер – 5 207,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 225,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 235,4 мың теңге;
2) шығындар – 38 618,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1950,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 950,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.12.2022 № С 30-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022 - 2024 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2022 жылы – 15 995,0 мың теңге;
2023 жылы – 15 369,0 мың теңге;
2024 жылы – 15 283,0 мың теңге.
6. 2022 - 2024 жылдарға арналған Наумов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 956,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 097,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 296,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 35 562,2 мың теңге;
2) шығындар – 46 171,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2 215,1 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 215,1 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.12.2022 № С 30-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2022 - 2024 жылдарға арналған Наумов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2022 жылы – 10 949,0 мың теңге;
2023 жылы – 10 076,0 мың теңге;
2024 жылы – 9 601,0 мың теңге.
8. 2022 - 2024 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 053,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 103,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 6 887,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 52 063,2 мың теңге;
2) шығындар – 68 692,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -639,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 639,0 мың теңге.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.12.2022 № С 30-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

9. Учесть, что в бюджете Карасайского сельского округа на 2022 – 2024 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2022 год – 10 099,0 тысяч тенге;
2023 год – 9 606,0 тысяч тенге;
2024 год – 9 311,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 155 420,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 856,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 150 564,2 тысяч тенге;
2) затраты – 156 294,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -874,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 874,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2022 № С 30-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Учесть, что в бюджете Новорыбинского сельского округа на 2022 – 2024 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2022 год – 9 462,0 тысяч тенге;
2023 год – 8 794,0 тысяч тенге;
2024 год – 8 513,0 тысяч тенге.
12. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 967,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 069,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 898,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 563,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 596,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 596,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 12.12.2022 № С 30-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Учесть, что в бюджете Енбекского сельского округа на 2022 – 2024 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2022 год – 13 159,0 тысяч тенге;
2023 год – 12 133,0 тысяч тенге;
2024 год – 11 844,0 тысяч тенге.
14. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 951,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 161,0 тысяч тенге;
поступление от продажи основного капитала – 4 448,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 342,0 тысяч тенге;

9. 2022 - 2024 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2022 жылы – 10 099,0 мың теңге;
2023 жылы – 9 606,0 мың теңге;
2024 жылы – 9 311,0 мың теңге.
10. 2022 - 2024 жылдарға арналған Новорыбин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 155 420,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 856,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 150 564,2 мың теңге;
2) шығындар – 156 294,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -874,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 874,0 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.12.2022 № С 30-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2022 - 2024 жылдарға арналған Новорыбин ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2022 жылы – 9 462,0 мың теңге;
2023 жылы – 8 794,0 мың теңге;
2024 жылы – 8 513,0 мың теңге.
12. 2022 - 2024 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 67 967,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 069,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 898,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 563,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -1 596,0 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1 596,0 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 12.12.2022 № С 30-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2022 - 2024 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2022 жылы – 13 159,0 мың теңге;
2023 жылы – 12 133,0 мың теңге;
2024 жылы – 11 844,0 мың теңге.
14. 2022 - 2024 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 44 951,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 161,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 4 448,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37 342,0 мың теңге;

2024 год – 9 690,0 тысяч тенге.
18. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, села, сельских округов на 2022 год, предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета, согласно приложению 28.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города районного значения, села, сельских округов.
19. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, села, сельских округов на 2022 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 29.

2024 жылы – 9 690,0 мың теңге.
18. 2022 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттері түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 28-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауыл, ауылдық округтер әкімінің шешімімен анықталады.
19. 2022 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауыл,ауылдық округтер бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 29-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауыл, ауылдық округтер әкімінің шешімімен анықталады.

20. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, села, сельских округов на 2022 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 30.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города районного значения, села, сельских округов.
21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Аккольского районного маслихата Д.Салыбекова
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № С 15-1
Бюджет города Акколь на 2022 год

20. 2022 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауыл,ауылдық округтер бюджеттері түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 30-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауыл, ауылдық округтер әкімінің шешімімен анықталады.
21. Осы шешiм 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Ақкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Д.Салыбекова
Ақкөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С 15-1 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджеті

12 053,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
12 053,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 726,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
2 726,0
008
Освещение улиц в населенных пунктах
1 200,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 276,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
250,0
12
Транспорт и коммуникации
1 000,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 000,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 000,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 28 к решению
Аккольского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № С 15-1
Целевые трансферты из республиканского бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2022 год
Сноска. Приложение 28 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2022 № С 28-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
5 431,0
Целевые текущие трансферты
5 431,0
в том числе:
Аппарат акима города Акколь
821,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
821,0
Аппарат акима Урюпинского сельского округа Аккольского района
628,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
628,0
Аппарат акима Кенесского сельского округа Аккольского района
500,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
500,0
Аппарат акима Наумовского сельского округа Аккольского района
873,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
873,0
Аппарат акима Карасайского сельского округа Аккольского района
466,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
466,0
Аппарат акима Новорыбинского сельского округа Аккольского района
410,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
410,0
Аппарат акима Енбекского сельского округа Аккольского района
294,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
294,0
Аппарат акима Жалгызкарагайского сельского округа Аккольского района
1 107,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 107,0
Аппарат акима села Азат Аккольского района
332,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
332,0
Приложение 29 к решению
Аккольского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № С 15-1
Целевые трансферты из областного бюджета бюджетам города районного значения, села, сельских округов на 2022 год

12 053,0
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
12 053,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 726,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
2 726,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 200,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1 276,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
250,0
12
Көлiк және коммуникация
1 000,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 000,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 000,0
III. Таза бюджеттiк кредит беру
0,0
IV. Қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо
0,0
V. Бюджеттің тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
0,0
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С 15-1 шешіміне
28-қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округтер бюджеттерiне нысаналы трансферттер
Ескерту. 28-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 09.11.2022 № С 28-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
5 431,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
5 431,0
оның iшiнде:
Ақкөл қаласы әкімінің аппараты
821,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
821,0
Ақкөл ауданы Урюпинка ауылдық округі әкімінің аппараты
628,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
628,0
Ақкөл ауданы Кеңес ауылдық округі әкімінің аппараты
500,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
500,0
Ақкөл ауданы Наумовка ауылдық округі әкімінің аппараты
873,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
873,0
Ақкөл ауданы Қарасай ауылдық округі әкімінің аппараты
466,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
466,0
Ақкөл ауданы Новорыбинка ауылдық округі әкімінің аппараты
410,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
410,0
Ақкөл ауданы Еңбек ауылдық округі әкімінің аппараты
294,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
294,0
Ақкөл ауданы Жалғызқарағай ауылдық округі әкімінің аппараты
1 107,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 107,0
Ақкөл ауданы Азат ауылы әкімінің аппараты
332,0
Мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
332,0
Ақкөл аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С 15-1 шешіміне
29-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттерiне нысаналы трансферттер