О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2022-2024 годы
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 19/2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 233 516,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 37 286,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 984,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 150,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 193 096,7 тысяч тенге;
2) затраты – 236 656,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 140,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 140,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Ижевского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 43 361,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 351,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 736,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 226,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 046,0 тысяч тенге;
2) затраты – 43 901,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 540,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 540,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 1 324 187,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 39 201,4 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 19/2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Аршалы кентінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 233 516,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 37 286,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 984,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 193 096,7 мың теңге;
2) шығындар – 236 656,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3 140,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 140,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Ижев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 361,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 351,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 736,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 226,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 32 046,0 мың теңге;
2) шығындар – 43 901,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 540,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 540,6 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Жібек жолы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 324 187,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 39 201,4 мың теңге;

неналоговые поступления – 223,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 254 762,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 324 187,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет Анарского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 86 807,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 030,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 050,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 727,5 тысяч тенге;
2) затраты – 89 007,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 200,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 200,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Утвердить бюджет Берсуатского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 37 305,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 722,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 083,3 тысяч тенге;
2) затраты – 37 305,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Утвердить бюджет сельского округа Турген на 2022-2024 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:

салықтық емес түсімдер – 223,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 254 762,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 324 187,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2022-2024 жылдарға арналған Анар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 86 807,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 030,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 050,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 727,5 мың теңге;
2) шығындар – 89 007,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 200,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 200,0 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2022-2024 жылдарға арналған Бірсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 305,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 722,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 34 083,3 мың теңге;
2) шығындар – 37 305,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2022-2024 жылдарға арналған Түрген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

12. Утвердить бюджет Булаксайского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 34, 35, 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 36 533,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 102,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 288,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 143,7 тысяч тенге;
2) затраты – 38 033,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 500,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 37, 38, 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объҰмах:
1) доходы – 35 812,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 030,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 105,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 677,0 тысяч тенге;
2) затраты – 35 812,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2022 год предусмотрена субвенция из районного бюджета в сумме 380 764,0 тысяч тенге, в том числе:
поселку Аршалы – 47 731,0 тысяч тенге;
Ижевскому сельскому округу – 30 245,0 тысяч тенге;
сельскому округу Жибек жолы – 7 181,0 тысяч тенге;
Анарскому сельскому округу – 33 658,0 тысяч тенге;
сельскому округу Арнасай – 21 239,0 тысяч тенге;
Акбулакскому сельскому округу – 28 622,0 тысяч тенге;
Берсуатскому сельскому округу – 28 556,0 тысяч тенге;
Волгодоновскому сельскому округу – 25 891,0 тысяч тенге;
Константиновскому сельскому округу – 38 797,0 тысяч тенге;
сельскому округу Турген – 26 868,0 тысяч тенге;

12. 2022-2024 жылдарға арналған Бұлақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35, 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 533,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 102,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 288,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29 143,7 мың теңге;
2) шығындар – 38 033,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 500,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 500,0 мың теңге.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2022-2024 жылдарға арналған Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38, 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 812,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 030,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 105,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 31 677,0 мың теңге;
2) шығындар – 35 812,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2022 жылға арналған кент, ауылдық округтер бюджет түсімдерінің құрамында аудандық бюджеттен 380 764,0 мың теңге сомасында субвенция қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Аршалы кентіне – 47 731,0 мың теңге;
Ижев ауылдық округіне – 30 245,0 мың теңге;
Жібек жолы ауылдық округіне – 7 181,0 мың теңге;
Анар ауылдық округіне – 33 658,0 мың теңге;
Арнасай ауылдық округіне – 21 239,0 мың теңге;
Ақбұлақ ауылдық округіне – 28 622,0 мың теңге;
Бірсуат ауылдық округіне – 28 556,0 мың теңге;
Волгодонов ауылдық округіне – 25 891,0 мың теңге;
Константинов ауылдық округіне – 38 797,0 мың теңге;
Түрген ауылдық округіне – 26 868,0 мың теңге;

Булаксайскому сельскому округу – 28 084,0 тысяч тенге;
Сарабинскому сельскому округу – 26 196,0 тысяч тенге;
Михайловскому сельскому округу – 37 696,0 тысяч тенге.
15. Учесть, что в составе поступлений бюджета поселка, сельских округов на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 40.
16. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата
Е.Казбеков
Приложение 1 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 19/2
Бюджет поселка Аршалы на 2022 год

Бұлақсай ауылдық округіне – 28 084,0 мың теңге;
Сараба ауылдық округіне – 26 196,0 мың теңге;
Михайлов ауылдық округіне – 37 696,0 мың теңге
15. 2022 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджеті түсімдерінің құрамында 40 қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
16. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының
хатшысы
Е.Қазбеков
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 19/2 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Аршалы кентінің бюджеті

2 319,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 891,0
2
Коммунальное хозяйство
144,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
144,0
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
144,0
3
Благоустройство населенных пунктов
1 747,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 747,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1 145,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
30,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
572,0
12
Транспорт и коммуникации
5 350,0
1
Автомобильный транспорт
5 350,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
5 350,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
5 350,0
III. Чистое бюджетное кредитование
0,0
Бюджетные кредиты
0,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 40 к решению
Аршалынского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 19/2
Целевые трансферты из районного бюджета бюджетам поселка и сельских округов на 2022 год
Сноска. Приложение 40 - в редакции решения Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 23.11.2022 № 33/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 633 372,2
Целевые текущие трансферты
1 633 372,2
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
34 434,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико- социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
34 434,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1 527 089,2
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на развитие жилищно-коммунального хозяйства, в том числе:
6 465,0
Благоустройство села Жибек жолы
4 816,0
Проведение дезинфекции в селе Жибек жолы
1 649,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета районным (городов областного значения) бюджетам на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог, в том числе:
976 372,2
Средний ремонт тротуаров в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
268 382,2
Средний ремонт улично-дорожной сети в селе Жибек жолы

2 319,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 891,0
2
Коммуналдық шаруашылық
144,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
144,0
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
144,0
3
Елді-мекендерді көркейту
1 747,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 747,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1 145,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
30,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
572,0
12
Көлiк және коммуникация
5 350,0
1
Автомобиль көлігі
5 350,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
5 350,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 350,0
IІІ. Таза бюджеттiк кредиттеу
0,0
Бюджеттiк кредиттер
0,0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Аршалы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 19/2 шешіміне
40 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен кент және ауылдық округ бюджеттеріне берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. 40-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 23.11.2022 № 33/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
1 633 372,2
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 633 372,2
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
34 434,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік ұйымдар: стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық - әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
34 434,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1 527 089,2
Облыстық бюджеттен тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
6 465,0
Жібек жолы ауылын абаттандыру
4 816,0
Жібек жолы ауылында дезинфекция жүргізу
1 649,0
Облыстық бюджеттен аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерге жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
976 372,2
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы жаяужолдарды орташа жөндеу
268 382,2
Жібек жолы ауылындағы көше-жол желісін орташа жөндеу

400 000,0
Текущий ремонт тротуаров в поселке Аршалы
25 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием поселковых дорог поселка Аршалы
100 000,0
Ремонт внутрипоселковых дорог в селе Турген Аршалынского района
44 000,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Донецкое Аршалынского района
41 440,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц Разъезда 42 Аршалынского района Акмолинской области
1 439,7
Капитальный ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог улиц села Волгодоновка Аршалынского района Акмолинской области
96 110,3
Распределение сумм целевых трансфертов из республиканского бюджета на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры, в том числе:
500 000,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог в селе Жибек жолы Аршалынского района Акмолинской области
500 000,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов за счет средств районного бюджета, в том числе:
44 252,0
Содержание локальной станции очистки воды на станции Анар
3 074,0
Изготовление проектно-сметной документации с государственной экспертизой на капитальный ремонт водопроводных сетей села Константиновка
11 666,7
Содержание дорог в зимний период сельскому округу Жибек жолы
5 000,0
Текущий ремонт скважин сельского округа Жибек жолы
15 000,0
Средний ремонт улично-дорожной сети села Жибек жолы
11,0
Капитальный ремонт внутрипоселковых дорог села Жалтырколь
10,0
Приобретение водяных насосов для Волгодоновского сельского округа
1 865,1
Приобретение водяных насосов для Берсуатского сельского округа
1 396,4
Текущий ремонт уличного освещения села Берсуат
1 923,3
Приобретение водяных насосов для Анарского сельского округа
805,5
Буртование мусора в поселке Аршалы
3 500,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
45 097,2
Распределение сумм целевых трансфертов из областного бюджета на установку спортивных площадок и объектов спорта, в том числе:
45 097,2
Установка площадки в селе Жибек жолы Аршалынского района
34 907,1
Установка площадки в селе Жалтырколь Аршалынского района
10 190,1
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 973,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 970,7
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

400 000,0
Аршалы кентіндегі жаяужолдарды ағымдағы жөндеу
25 000,0
Аршалы кентінің кенттік жолдарын асфальтобетонмен орташа жөндеу
100 000,0
Аршалы ауданы Түрген ауылындағы кентішілік жолдарды жөндеу
44 000,0
Аршалы ауданы Донецк ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
41 440,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы 42 Разъезд көшелерінің кентішілік автомобиль жолдарын күрделі жөндеу
1 439,7
Ақмола облысы Аршалы ауданы Волгодонов ауылының кентішілік автомобиль жолдарын көшелерін күрделі жөндеу
96 110,3
Республикалық бюджеттен көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу, оның ішінде:
500 000,0
Ақмола облысы Аршалы ауданы Жібек жолы ауылындағы кентішілік жолдарды күрделі жөндеу
500 000,0
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын аудандық бюджет қаражаты есебінен бөлу, оның ішінде:
44 252,0
Анар станциясындағы жергілікті су тазарту станциясын ұстау
3 074,0
Константинов ауылының су құбыры желілерін күрделі жөндеуге мемлекеттік сараптамамен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
11 666,7
Жібек жолы ауылдық округіне қысқы кезеңде жолдарды күтіп ұстау
5 000,0
Жібек жолы ауылдық округінің ұңғымаларын ағымдағы жөндеу
15 000,0
Жібек жолы ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
11,0
Жалтыркөл ауылының кентішілік жолдарын күрделі жөндеу
10,0
Волгодонов ауылдық округі үшін су сорғыларын сатып алу
1 865,1
Бірсуат ауылдық округі үшін су сорғыларын сатып алу
1 396,4
Бірсуат ауылының көше жарығын ағымдағы жөндеу
1 923,3
Анар ауылдық округі үшін су сорғыларын сатып алу
805,5
Аршалы кентінде қоқысты бұрғылау
3 500,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
45 097,2
Спорт алаңдарын және спорт объектісін орнатуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу оның ішінде:
45 097,2
Аршалы ауданы Жібек жолы ауылында алаңқай орнату
34 907,1
Аршалы ауданы Жалтыркөл ауылында алаңқай орнату
10 190,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 973,7
Республикалық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8 970,7
Облыстық бюджеттен азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу

2 003,0
Аппарат акима района (города областного значения)
15 778,1
Приобретение служебного автомобиля для сельского округа Турген
4 848,5
Оплата труда государственных служащих
2 334,8
Текущий ремонт здания акимата поселка Аршалы (проведение интернета, установка видеонаблюдения, текущий ремонт электроосвещения, текущий ремонт стен, дверей, потолков)
3 349,9
Оплата курсов повышения квалификации и выплата командировочных расходов в Арнасайском сельском округе
693,6
Фонд оплаты труда двух вновь введенных штатных единиц и внештатного работника в аппарате акима сельского округа Жибек жолы
4 551,3

2 003,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
15 778,1
Түрген ауылдық округі үшін қызметтік автокөлік сатып алу
4 848,5
Мемлекеттік қызметшілерге еңбекақы төлеу
2 334,8
Аршалы кенті әкімдігінің ғимаратын ағымдағы жөндеу (интернет жүргізу, бейнебақылау орнату, электр жарығын ағымдағы жөндеу, қабырғаларды, есіктерді, төбелерді ағымдағы жөндеу)
3 349,9
Арнасай ауылдық округінде біліктілікті арттыру курстарына ақы төлеу және іссапар шығындарын төлеу
693,6
Жібек жолы ауылдық округі әкімінің аппаратында жаңадан енгізілген екі штат бірлігінің және штаттан тыс қызметкердің еңбекақы қорын төлеу
4 551,3