О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12 "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2021 года № 7С 9/3
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С 47/12 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8302) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 624 088,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 157 232,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 663,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 462 193,4 тысячи тенге;
2) затраты – 696 714,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -72 625,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 625,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 72 625,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Акана Курманова на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 994,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 510,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 10 484,0 тысячи тенге;
2) затраты – 16 398,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 404,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 404,4 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 404,4 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:

Атбасар аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 "2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қарашадағы № 7С 9/3 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 47/12 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8302 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 624 088,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 157 232,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 663,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 462 193,4 мың теңге;
2) шығындар – 696 714,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72 625,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 625,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 72 625,9 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13 994,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 510,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 10 484,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 398,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 404,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 404,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 404,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

4 790,0
Текущий ремонт здания (фронт-офис)
3 858,3
Текущий ремонт здания (фасад)
1 891,6
Бюджет сельского округа Бастау
1 254,7
Содержание и обслуживание линий уличного освещения, оплата за электроэнергию
957,6
Приобретение системы контроля и управления доступом (СКУД)
297,1
Бюджет Шункыркольского сельского округа
489,0
Установка системы контроля и управления доступом (СКУД)
189,0
Оформление документации скотомогильника сел Новомариновка и Сочинское
208,3
Сопровождение интернет-портала государственных органов
91,7
Бюджет села Новосельское
2 097,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтобетоным покрытием по улице Бирлик в селе Новосельское
2 097,1
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
539 184,8
Бюджет города Атбасар
194 636,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Буденного, Х.Кошанбаева
33 175,8
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Мира, М.Маметовой
24 257,7
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Женис, С.Сейфуллина
73 219,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улицам Алии Молдагуловой, Электростанционная
34 515,9
Средний ремонт улично-дорожной сети города Атбасар по улице Ондирис (от улицы Н.Нурсеитова до улицы Женис)
29 467,6
Бюджет села Новосельское
16 606,5
Средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтобетоным покрытием по улице Бирлик в селе Новосельское
16 606,5
Бюджет Шункыркольского сельского округа
23 911,9
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Сочинское
23 911,9
Бюджет Сепеевского сельского округа
217 750,4
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Сепе Атбасарского района
217 750,4
Бюджет Полтавского сельского округа
37 457,3
Установка спортивной площадки в селе Полтавка
17 857,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
16 486,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района
3 114,2
На оплату труда государственных служащих, в том числе:
48 822,7
Аппарат акима села Борисовка Атбасарского района
2 827,0
Аппарат акима Макеевского сельского округа Атбасарского района
2 923,0
Аппарат акима Мариновского сельского округа Атбасарского района
3 229,0
Аппарат акима села Новосельское Атбасарского района
1 943,7
Аппарат акима сельского округа Акана Курманова Атбасарского района
3 510,0
Аппарат акима Покровского сельского округа Атбасарского района
3 504,0
Аппарат акима Полтавского сельского округа Атбасарского района
3 058,0
Аппарат акима Сепеевского сельского округа Атбасарского района
4 029,0
Аппарат акима Сергеевского сельского округа Атбасарского района

4 790,0
Ғимаратты ағымдағы жөндеу (фронт-офис)
3 858,3
Ғимаратты ағымдағы жөндеу (қасбет)
1 891,6
Бастау ауылдық округінің бюджеті
1 254,7
Көшені жарықтандыру желілерін ұстау және қызмет көрсету, электр энергиясына ақы төлеу
957,6
Кіруді бақылау және басқару жүйесін (ҚББЖ) сатып алу
297,1
Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті
489,0
Кіруді бақылау және басқару жүйесін орнату (ҚББЖ)
189,0
Новомариновка және Сочинское ауылдарының мал қорымының құжаттамасын ресімдеу
208,3
Мемлекеттік органдардың интернет-порталын сүйемелдеу
91,7
Новосельское ауылының бюджеті
2 097,1
Атбасар ауданының Новосельское ауылында Бірлік көшесі бойынша асфальтбетонды жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
2 097,1
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
539 184,8
Атбасар қаласының бюджеті
194 636,0
Атбасар қаласының Буденный, Х.Қошанбаев көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
33 175,8
Атбасар қаласының Мир, М.Мәметова көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
24 257,7
Атбасар қаласының Жеңіс, С.Сейфуллин көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
73 219,0
Атбасар қаласының Әлия Молдағұлова, Электростанционная көшелері бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу
34 515,9
Атбасар қаласының Өндіріс көшесі бойынша көше-жол желісін орташа жөндеу (Н.Нұрсейітов көшесінен Жеңіс көшесіне дейін)
29 467,6
Новосельское ауылының бюджеті
16 606,5
Атбасар ауданының Новосельское ауылында Бірлік көшесі бойынша асфальтбетонды жабыны бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 606,5
Шұңқыркөл ауылдық округінің бюджеті
23 911,9
Атбасар ауданының Сочинское ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
23 911,9
Сепе ауылдық округінің бюджеті
217 750,4
Атбасар ауданының Сепе ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
217 750,4
Полтавка ауылдық округінің бюджеті
37 457,3
Полтавка ауылында спорт алаңын орнату
17 857,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16 486,1
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3 114,2
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге, оның ішінде:
48 822,7
Атбасар ауданы Борисовка ауылы әкімінің аппараты
2 827,0
Атбасар ауданының Макеевка ауылдық округі әкімінің аппараты
2 923,0
Атбасар ауданының Мариновка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 229,0
Атбасар ауданы Новосельское ауылы әкімінің аппараты
1 943,7
Атбасар ауданының Ақан Құрманов ауылдық округі әкімінің аппараты
3 510,0
Атбасар ауданының Покровка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 504,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылдық округі әкімінің аппараты
3 058,0
Атбасар ауданының Сепе ауылдық округі әкімінің аппараты
4 029,0
Атбасар ауданының Сергеевка ауылдық округі әкімінің аппараты

2 640,0
Аппарат акима Тельманского сельского округа Атбасарского района
3 396,8
Аппарат акима Шункыркольского сельского округа Атбасарского района
4 438,7
Аппарат акима Ярославского сельского округа Атбасарского района
1 636,0
Аппарат акима сельского округа Бастау Атбасарского района
3 132,5
Аппарат акима города Атбасар Атбасарского района
8 555,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
176 400,0
Бюджет Полтавского сельского округа
176 400,0
за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
176 400,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Полтавка Атбасарского района
148 372,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог в селе Титовка Атбасарского района
28 028,0

2 640,0
Атбасар ауданының Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
3 396,8
Атбасар ауданының Шұңқыркөл ауылдық округі әкімінің аппараты
4 438,7
Атбасар ауданының Ярославка ауылдық округі әкімінің аппараты
1 636,0
Атбасар ауданының Бастау ауылдық округі әкімінің аппараты
3 132,5
Атбасар ауданының Атбасар қаласы әкімінің аппараты
8 555,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
176 400,0
Полтавка ауылдық округінің бюджеті
176 400,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен
176 400,0
Атбасар ауданының Полтавка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
148 372,0
Атбасар ауданының Титовка ауылында кентішілік жолдарды орташа жөндеу
28 028,0