О бюджете сельского округа Бастау на 2022-2024 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С 12/5.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бастау на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 996,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 644,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 12 352,0 тысячи тенге;
2) затраты – 21 723,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 727,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 727,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 727,9 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/5 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 -бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 996,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 644,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 12 352,0 мың теңге;
2) шығындар – 21 723,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 727,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 727,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 727,9 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/6 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете сельского округа Бастау на 2022 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет сельского округа Бастау в сумме 7 421 тысяча тенге.
3. Учесть, что в бюджете сельского округа Бастау на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/6 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Бастау ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Бастау ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 7 421 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Бастау ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского районного маслихата Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/5
Бюджет сельского округа Бастау на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/6 (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының хатшысы Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/5 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Бастау ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/6 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

523
III. Чистое бюджетное кредитование
0
Бюджетные кредиты
0
Погашение бюджетных кредитов
0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Приобретение финансовых активов
0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
V. Дефицит (профицит) бюджета
0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0
Поступление займов
0
Погашение займов
0
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/5
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17.11.2022 № 7С 25/6 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
4 931,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
2 500,0
На оплату труда административных государственных служащих
2 500,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
2 239,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
39,0
На оплату труда административных государственных служащих
2 200,0
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
93,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
93,0
За счет Гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
99,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержание за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
99,0

523
III. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Бюджеттік кредиттер
0
Бюджеттiк кредиттердi өтеу
0
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Қаржы активтерiн сатып алу
0
Мемлекеттің қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер
0
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0
Қарыздар түсімі
0
Қарыздарды өтеу
0
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
0
Атбасар аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/5 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 17.11.2022 № 7С 25/6 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
4 931,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
2 500,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 500,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 239,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
39,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2 200,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
93,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық Қорынан кепілдік берілген трансферт есебінен
99,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
99,0