маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/14
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.10.2022 № 7С 24/5 (вводится в действие с 01.01.2022).
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
143 597,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
1 700,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 700,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 948,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1 700,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
40,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Магдалиновка ауылының кірме және кентішілік жолдарының асфальтбетонды жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
12 208,0
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
114,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
114,3
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферті есебінен
127 740,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру шеңберінде Магдалиновка ауылының кірме және кентішілік жолдарының асфальтбетонды жабыны бар жолдарын орташа жөндеу
127 740,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен
94,7
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
94,7
2022-2024 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7С 12/14 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2 - тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 159 716,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 683,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 151 033,0 мың теңге;
2) шығындар – 164 266,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 550,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 550,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 550,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 18.10.2022 № 7С 24/5 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Ярославка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 7 436 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
4. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Қамбатыров
Атбасар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7С 12/14 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 18.10.2022 № 7С 24/5 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер
159 716,0
1
Салықтық түсімдер
8 683,0
01
Табыс салығы
27,1
2
Жеке табыс салығы
27,1
04
Меншікке салынатын салықтар
5 391,9
1
Мүлікке салынатын салықтар
205,6
3
Жер салығы
1 679,5
4
Көлік құралдарына салынатын салық
3 500,0
5
Бірыңғай жер салығы
6,8
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
3 264,0
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
3 264,0
2
Салықтық емес түсімдер
0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттер түсімі
151 033,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
151 033,0
3
Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер
151 033,0
Функционалдық топ
Сома,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
164 266,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
21 150,4
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты

О бюджете Ярославского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7С 12/14.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Ярославского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 159 176,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 683,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 151 033,0 тысячи тенге;
2) затраты – 164 266,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 550,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 550,4 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 550,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.10.2022 № 7С 24/5 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть в бюджете Ярославского сельского округа на 2022 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Ярославского сельского округа в сумме 7 436 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Ярославского сельского округа на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Комбатуров
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7С 12/14
Бюджет Ярославского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.10.2022 № 7С 24/5 (вводится в действие с 01.01.2022).
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер
159 716,0
1
Салықтық түсімдер
8 683,0
01
Табыс салығы
27,1
2
Жеке табыс салығы
27,1
04
Меншікке салынатын салықтар
5 391,9
1
Мүлікке салынатын салықтар
205,6
3
Жер салығы
1 679,5
4
Көлік құралдарына салынатын салық
3 500,0
5
Бірыңғай жер салығы
6,8
05
Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар
3 264,0
3
Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер
3 264,0
2
Салықтық емес түсімдер
0
3
Негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер
0
4
Трансферттер түсімі
151 033,0
02
Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер
151 033,0
3
Аудандардың (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетінен трансферттер
151 033,0
Функционалдық топ
Сома,
мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
164 266,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
21 150,4
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты