О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6С-67/1 "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021-2023 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 ноября 2021 года № 7С-12/1
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6С-67/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8326) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Макинск на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 184121,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 90491,0 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 93630,3 тысячи тенге;
2) затраты – 192743,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 8622,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8622,4 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Вознесенского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22125,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2415,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19710,8 тысяч тенге;
2) затраты – 23276,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1150,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1150,7 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18222,2 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1732,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 16490,2 тысячи тенге;
2) затраты – 19213,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 991,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 991,1 тысяча тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Айнакольского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Бұланды аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-67/1 "2021-2023 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 7С-12/1 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-67/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8326 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 184121,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 90491,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 93630,3 мың теңге;
2) шығындар – 192743,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8622,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8622,4 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22125,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2415,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19710,8 мың теңге;
2) шығындар – 23276,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1150,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1150,7 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18222,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1732,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16490,2 мың теңге;
2) шығындар – 19213,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 991,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 991,1 мың теңге.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Айнакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

поступления трансфертов – 19164,7 тысяч тенге;
2) затраты – 21881,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 972,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 972,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 38 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 к настоящему решению.

трансферттер түсімі – 19164,7 мың теңге;
2) шығындар – 21881,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 972,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 972,6 мың теңге.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 38 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;