О бюджете села Кенащи района Биржан сал на 2022 - 2024 годы
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № С-12/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 и пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Кенащи района Биржан сал на 2022 - 2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 326,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 435 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 891,8 тысяч тенге;
2) затраты – 42 350,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -23,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 23,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/12 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить доходы бюджета села Кенащи района Биржан сал за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений, в том числе:
налогов на имущество;
налога на транспортные средства;
поступления за пользование природных и других ресурсов.

2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Кеңащы ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № С-12/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына және 2-7-тармағына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022 - 2024 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Кеңащы ауылы бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 326,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 435 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 891,8 мың теңге;
2) шығындар – 42 350,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -23,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 23,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/12 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Біржан сал ауданы Кеңащы ауылының бюджетінің кірістері келесі көздер есебінен бекітілсін:
1) салықтық түсімдер, оның ішінде:
мүлікке салынатын салықтар;
көлік құралдарына салынатын салықтар;
табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер.

3. Учесть, что в бюджете села Кенащи района Биржан сал на 2022 год предусмотрен объем субвенции в сумме 13 206 тысяч тенге.
4. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Кенащи района Биржан сал на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
5. Учесть, что в составе поступлений бюджета села Кенащи района Биржан сал на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 5.

3. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Кеңащы ауылының бюджетінде субвенция көлемі 13 206 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Кеңащы ауылының бюджет түсімдерінің құрамында 4-қосымшаға сәйкес республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.
5. 2022 жылға арналған Біржан сал ауданы Кеңащы ауылының бюджет түсімдерінің құрамында 5-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.

от 27 декабря 2021 года
№ С-12/12
Целевые трансферты из республиканского бюджета и гарантированные трансферты из Национального фонда Республики Казахстан на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 17.08.2022 № С-20/7 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
1
2
Всего
412
Аппарат акима села Кенащи
412
Гарантированные трансферты из Национального фонда
295
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
295
Целевые трансферты из республиканского бюджета
117
в том числе:
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
117
Приложение 5 к решению
маслихата района Биржан сал
от 27 декабря 2021 года
№ С-12/12
Целевые трансферты из районного бюджета на 2022 год

2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С-12/12 шешіміне
4-қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 17.08.2022 № С-20/7 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
Барлығы
412
Кеңашы ауылы әкімінің аппараты
412
Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферттер
295
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
295
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
117
оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
117
Біржан сал ауданы мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С-12/12 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/12 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
23614,8
Целевые текущие трансферты
23614,8
в том числе:
Аппарат акима села Кенащи
23614,8
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
4158
На освещение улиц населенных пунктов
2554
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
5543
На организацию водоснабжения населенных пунктов
11359,8
Приложение 6 к решению
маслихата района Биржан сал
от 27 декабря 2021 года
№ С-12/12
Целевые трансферты из областного бюджета на 2022 год
Сноска. Решение дополнено приложением 6 в соответствии с решением маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 22.07.2022 № С-18/13 (вводится в действие с 01.01.2022); в редакции решения маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 30.11.2022 № С-23/12 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
3463
Целевые текущие трансферты
3463
в том числе:
Аппарат акима села Кенащи
3463
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
98
На повышение оплаты труда государственных служащих
3365

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/12 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
23614,8
Ағымдағы нысаналы трансферттер
23614,8
оның ішінде:
Кеңащы ауылы әкімінің аппараты
23614,8
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтерге
4158
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға
2554
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға
5543
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға
11359,8
Біржан сал ауданы мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ С-12/12 шешіміне
6-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 6-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 22.07.2022 № С-18/13 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 30.11.2022 № С-23/12 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
3463
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3463
оның ішінде:
Кеңащы ауылы әкімінің аппараты
3463
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
98
Мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын көтеруге
3365