Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Жаркаинскому району на 2021-2022 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 7 сентября 2021 года № 7С-14/4
В соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О пастбищах", Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемый План по управлению пастбищами и их использованию по Жаркаинскому району на 2021-2022 годы.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Жаркаинского районного маслихата по вопросам бюджетной политики и экономического развития района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Секретарь районного маслихата А.Альжанов
Утвержден решением Жаркаинского
районного маслихата от 7 сентября
2021 года № 7С-14/4
План по управлению пастбищами и их использованию по Жаркаинскому районуна 2021-2022 годы
Настоящий План по управлению пастбищами и их использованию по Жаркаинскому району на 2021-2022 годы (далее-План) разработан в соответствии с Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О пастбищах".
План принимается в целях рационального использования пастбищ, устойчивого обеспечения потребности в кормах и предотвращения процессов деградации пастбищ.
План содержит:
1) схему (карту) расположения пастбищ на территории Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов, согласно приложениям 1-17 к настоящему Плану;
2) приемлемые схемы пастбищеоборотов, согласно приложению 18-34;
3) карту с обозначением внешних и внутренних границ и площадей пастбищ, в том числе сезонных, объектов пастбищной инфраструктуры, согласно приложению 35-51;
4) схему доступа пастбищепользователей к водоисточникам (озерам, рекам, прудам, копаньям, оросительным или обводнительным каналам, трубчатым или шахтным колодцам), составленную согласно норме потребления воды, согласно приложению 52-68;
5) схему перераспределения пастбищ для размещения поголовья сельскохозяйственных животных физических и (или) юридических лиц, у которых отсутствуют пастбища, и перемещения его на предоставляемые пастбища, согласно приложению 69-85;
6) схему размещения поголовья сельскохозяйственных животных на отгонных пастбищах физических и (или) юридических лиц, не обеспеченных пастбищами, согласно приложению 86-102;

Жарқайың ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарды бекіту туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 қыркүйектегі № 7С-14/4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Жарқайың ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар бекітілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жарқайың аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Әлжанов
Жарқайың аудандық мәслихатының
2021 жылғы 7 қыркүйектегі
№ 7С-14/4 шешімімен
бекітілді
Жарқайың ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар
Осы Жарқайың ауданы бойынша 2021-2022 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспар (әрі қарай-Жоспар) "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Жайылымдар туралы" Қазақстан Республикасының Заңдарына Заңдарына сәйкес әзірленді.
Жоспар жайылымдарды ұтымды пайдалану, жемшөпке қажеттілікті тұрақты қамтамасыз ету және жайылымдардың тозу процестерін болдырмау мақсатында қабылданады.
Жоспар:
1) Осы жоспардың 1-17 қосымшаларына сәйкес құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданының аумағында жайылымдардың орналасу схемасын (картасын);
2) 18-34 қосымшаларына сәйкес жайылым айналымдарының қолайлы схемаларын;
3) 35-51 қосымшаларына сәйкес жайылымдардың, оның ішінде маусымдық жайылымдардың сыртқы және ішкі шекаралары мен алаңдары, жайылымдық инфрақұрылым объектілері белгіленген картаны;
4) 52-68 қосымшаларына сәйкес жайылым пайдаланушылардың су тұтыну нормасына сәйкес жасалған су көздерiне (көлдерге, өзендерге, тоғандарға, апандарға, суару немесе суландыру каналдарына, құбырлы немесе шахталы құдықтарға) қол жеткізу схемасын;
5) 69-85 қосымшаға сәйкес жайылымы жоқ жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын орналастыру үшін жайылымдарды қайта бөлу және оны берілетін жайылымдарға ауыстыру схемасын;
6) 86-102 қосымшаға сәйкес жайылымдармен қамтамасыз етілмеген жеке және (немесе) заңды тұлғалардың ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын шалғайдағы жайылымдарға орналастыру схемасын;

7) календарный график по использованию пастбищ, устанавливающий сезонные маршруты выпаса и передвижения сельскохозяйственных животных, согласно приложению 103.
План принят с учетом сведений о состоянии геоботанического обследования пастбищ, сведений о ветеринарно-санитарных объектах, данных о численности поголовья сельскохозяйственных животных с указанием их владельцев-пастбище пользователей, физических и (или) юридических лиц, данных о количестве гуртов, отар, табунов, сформированных по видам и половозрастным группам сельскохозяйственных животных, сведений о формировании поголовья сельскохозяйственных животных для выпаса на отгонных пастбищах, особенностей выпаса сельскохозяйственных животных на культурных и аридных пастбищах, сведений о сервитутах для прогона скота и иных данных, предоставленных государственными органами, физическими и (или) юридическими лицами.
Общая площадь территории Жаркаинского района 1205936 гектар, в том числе пашни-715835 гектар, многолетние насаждения-167 гектар, залежи-11682 гектар, сенокосов-14393 гектар, пастбищные земли-419165 гектар, из них улучшенных-65240 гектар.
По категориям земли подразделяются на:
земли сельскохозяйственного назначения-991374 гектар сельскохозяйственных угодий, в том числе пашни 713441 гектар, сенокосов-8521 гектар, пастбищ-269412 гектар, из них улучшенных-49840 гектар;
крестьянских хозяйств по Жаркаинскому району числится 432, занимают общую площадь сельскохозяйственных угодий-339795 гектар, в том числе пашни-261842 гектар, сенокосы-3214 гектар, пастбищ-74739 гектар, из них улучшенных-11957 гектар;
негосударственных юридических лиц по Жаркаинскому району числится 73, занимают общую площадь сельскохозяйственных угодий-651579 гектар, в том числе пашни-451599 гектар, сенокосы-5307 гектар, пастбищ-194673 гектар, из них улучшенных-37883 гектар;
земли населенных пунктов-53542 гектар (23 населенных пункта);
земли промышленности, транспорта, связи, для нужд космической деятельности, обороны, национальной безопасности и иного несельскохозяйственного назначения-7800,53 гектар;
земли лесного фонда-1166 гектар;
земли водного фонда-1520 гектар;
земли запаса-150533 гектар, в том числе многолетних насаждений-167 гектар, залежи-11682 гектар, сенокосов-5872 гектар, пастбищ-103377 гектар, из них улучшенных-13573 гектар.
Рельеф территории Жаркаинского района разнообразен: большую часть занимают степи, мелкосопочники, равнинные и речные долины. Растительность представлена степными видами разнотравья и соответственно ландшафтом, березовыми лесами. Почвы в основном черноземные и растительные ассоциации пестры и разнообразны, засухоустойчивы. Климат резко континентальный и крайне засушливый.

7) 103 қосымшаға сәйкес ауыл шаруашылығы жануарларын жаюдың және айдаудың маусымдық маршруттарын белгілейтін жайылымдарды пайдалану жөніндегі күнтізбелік графикті қамтиды.
Жоспар жайылымдарды геоботаникалық зерттеп-қараудың жай-күйі туралы мәліметтерді, ветеринариялық-санитариялық объектілер туралы мәліметтерді, олардың иелерін - жайылым пайдаланушыларды, жеке және (немесе) заңды тұлғаларды көрсете отырып, ауыл шаруашылығы жануарлары мал басының саны туралы деректерді, шалғайдағы жайылымдарда жаю үшін ауыл шаруашылығы жануарларының мал басын қалыптастыру туралы мәліметтерді, екпе және аридтік жайылымдарда ауыл шаруашылығы жануарларын жаю ерекшеліктерін, малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтерді және мемлекеттік органдар, жеке және (немесе) заңды тұлғалар ұсынған өзге де деректерді қамтиды.
Жарқайың ауданы аумағының жалпы ауданы 1205936 гектар, оның ішінде егістік-715835 гектар, көпжылдық екпелер-167 гектар, тыңайған жерлер-11682 гектар, шабындықтар-14393 гектар, жайылымдық жерлер-419165 гектар, оның ішінде жақсартылған жерлер-65240 гектар.
Санаттар бойынша жерлер мыналарға бөлінеді:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлер-991374 гектар ауыл шаруашылығы алқаптары, оның ішінде егістік-713441 гектар, шабындықтар-8521 гектар, жайылымдар-269412 гектар, оның ішінде жақсартылған жерлер-49840 гектар;
Жарқайың ауданы бойынша шаруа қожалықтарының саны 432, ауыл шаруашылығы алқаптарының жалпы көлемін алып жатыр-339795 гектар, оның ішінде егістік-261842 гектар, шабындық-3214 гектар, жайылым-74739 гектар, оның ішінде жақсартылған-11957 гектар;
Жарқайың ауданы бойынша мемлекеттік емес заңды тұлғалардың саны 73, ауыл шаруашылығы алқаптарының жалпы көлемін алып жатыр-651579 гектар, оның ішінде егістік-451599 гектар, шабындықтар-5307 гектар, жайылымдар-194673 гектар, оның ішінде жақсартылған жерлер-37883 гектар;
елді мекендердің жерлері-53542 гектар (23 елді мекен);
өнеркәсіп, көлік, байланыс, ғарыш қызметі, қорғаныс, ұлттық қауіпсіздік мұқтажына арналған және ауыл шаруашылығына арналмаған өзге де жерлер-7800,53 гектар;
орман қорының жері-1166 гектар;
су қорының жері-1520 гектар;
қосалқы жерлер-150533 гектар, оның ішінде көпжылдық екпелер-167 гектар, тыңайған жерлер-11682 гектар, шабындықтар-5872 гектар, жайылымдар-103377 гектар, оның ішінде жақсартылған жерлер-13573 гектар.
Жарқайың ауданы аумағының жер бедері алуан түрлі: көп бөлігін далалар, ұсақ шоқылар, жазық сәл бөлінген және өзен аңғарлары алып жатыр. Өсімдіктер әртүрлі шөптердің дала түрлерімен және сәйкесінше ландшафтпен, қайың ормандарымен ұсынылған. Топырақ негізінен қара топырақты және өсімдік қауымдастықтары әртүрлі, құрғақшылыққа төзімді. Климаты күрт континенталды және өте құрғақ.

На 1 июля 2021 года в Жаркаинском районе насчитывается общее поголовье крупного рогатого скота 15249 голов, из них маточное поголовье 6226 голов, мелкого рогатого скота 33155 голов, лошадей 8874 голов.
Потребность по Жаркаинскому району:
для КРС-6,5 гектар на 1 голову;
для МРС-1,3 гектар на 1 голову;
для лошадей-7,8 гектар на 1 голову.
Приложение 1
к Плану по управлению
пастбищами и их использованию
по Жаркаинскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории города Державинск Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей города Державинск Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
2442, га
0, га
КРС-3976 голов
МРС-3617 голов
лошади-258 голов
КРС-0 голов
МРС-0 голов
лошади-0 голов
Сведения о сервитутах для прогона скота города Державинск Жаркаинского района
Установление сервитутов для прогона скота не требуется, так как скотопрогоны проходят в границах населенного пункта и землях запаса района, не затрагивая территорию сельхозтоваропроизводителей района.
Список собственников и землепользователей земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ на территории города Державинск Жаркаинского района
Таблица № 2
Наименование землепользователей земельных участков
1
Приложение 2
к Плану по управлению
пастбищами и их использованию
по Жаркаинскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Бирсуат Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Бирсуат Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
3118, га

2021 жылғы 1 шілдеге Жарқайың ауданында жалпы ірі қара мал басы 15249 бас, оның ішінде аналық мал басы 6226 бас, ұсақ мүйізді мал басы 33155 бас, 8874 бас жылқы бар.
Жарқайың ауданы бойынша қажеттілік:
ІҚМ үшін-1 басқа 6,5 гектар,
ҰММ үшін-1 басқа 1,3 гектар,
жылқылар үшін-1 басқа 7,8 гектар.
2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 1
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Державин қаласының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Державин қаласы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
2442, га
0, га
ІҚМ-3976 бас
ҰММ-3617 бас
жылқы-258 бас
ІҚМ-0 бас
ҰММ-0бас
жылқы-0бас
Жарқайың ауданы Державин қаласы бойынша малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтер
Мал айдау үшін сервитуттарды орналастыру талап етілмейді, өйткені мал айдау елді мекеннің шекараларында және ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің аумағына әсер етпей, ауданның босалқы жерлерінде өтеді.
Жарқайың ауданы Державин қаласы аумағында жайылымдардың орналасу схемасына (картасына) беріліп отырған жер учаскілері мен меншік иелерінің тізімі
№ 2 кесте
Жер учаскесінің жер пайдаланушыларының атаулары
1
2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 2
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Бірсуат ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Бірсуат ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
3118, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Гастелло Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Гастелло Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
1183, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 3
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Гастелло ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Гастелло ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
1183, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Далабай Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Далабай Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
485, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 4
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Далабай ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Далабай ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
485, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Кумсуат Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Кумсуат Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
1126, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 5
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Құмсуат ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
1126, га

1605,9 га
КРС-959 голов
МРС-541 голова
лошади-330 голов
КРС-77 голов
МРС-170 голов
лошади-207 голов
Сведения о сервитутах для прогона скота села Кумсуат Жаркаинского района
Установление сервитутов для прогона скота не требуется, так как скотопрогоны проходят в границах населенного пункта и землях запаса района, не затрагивая территорию сельхозтоваропроизводителей района.
Список собственников и землепользователей земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ на территории села Кумсуат Жаркаинского района
Таблица № 2
Наименование землепользователей земельных участков
1
ТОО "Барыс-Бек"
2
ТОО "Тура Агро"
3
К/х "Аина"
4
К/х "Ляззат"
5
К/х "Шамаран"
6
К/х "Мария"
7
К/х "Бауыржан М"
8
К/х "Никита"
9
К/х "Төлеш"
Приложение 6
к Плану по управлению
пастбищами и их использованию
по Жаркаинскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Львовское Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Львовское Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
2059, га

1605,9 га
ІҚМ-959 бас
ҰММ-541 бас
жылқы-330 бас
ІҚМ-77 бас
ҰММ-170 бас
жылқы-207 бас
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылы бойынша малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтер
Мал айдап өтуге арналған сервитуттарды орналастыру талап етілмейді, өйткені мал айдау елді мекеннің шекараларында және ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің аумағына әсер етпей, ауданның босалқы жерлерінде өтеді.
Жарқайың ауданы Құмсуат ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасына (картасына) беріліп отырған жер учаскілері мен меншік иелерінің тізімі
№ 2 кесте
Жер учаскесінің жер пайдаланушыларының атаулары
1
"Барыс-Бек" ЖШС
2
"Тура Агро" ЖШС
3
"Аина" ш/қ
4
"Ляззат" ш/қ
5
"Шамаран" ш/қ
6
"Мария" ш/қ
7
"Бауыржан М" ш/қ
8
"Никита" ш/қ
9
"Төлеш" ш/қ
2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 6
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Львов ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Львов ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
2059, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Пригородное Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Пригородное Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
746, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 7
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Пригород ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Пригород ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
746, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Пятигорское Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Пятигорское Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
481, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 8
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Пятигор ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Пятигор ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
481, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Тасоткель Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Тасоткель Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
1363, га
35835,7 га
КРС-174 головы
МРС-928 голов
лошади-126 голов
КРС-652 головы
МРС-2319 голов
лошади-456 голов
Сведения о сервитутах для прогона скота села Тасоткель Жаркаинского района
Установление сервитутов для прогона скота не требуется, так как скотопрогоны проходят в границах населенного пункта и землях запаса района, не затрагивая территорию сельхозтоваропроизводителей района.
Список собственников и землепользователей земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ на территории села Тасоткель Жаркаинского района
Таблица № 2
Наименование землепользователей земельных участков
1
ТОО "Темирлан"
2
К/х "Саян"
3
К/х "АТА-1"
4
К/х "Анжелла"
5
К/х "Азамат"
6
К/х "Малика"
7
К/х "Жасулан - К"
Приложение 10
к Плану по управлению
пастбищами и их использованию
по Жаркаинскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Тассуат Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Тассуат Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
2933, га
4184,6 га
КРС-630 голов
МРС-832 головы
лошади-222 головы
КРС-0 голов
МРС-0 голов
лошади-15 голов
Сведения о сервитутах для прогона скота села Тассуат Жаркаинского района
Установление сервитутов для прогона скота не требуется, так как скотопрогоны проходят в границах населенного пункта и землях запаса района, не затрагивая территорию сельхозтоваропроизводителей района.
Список собственников и землепользователей земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ на территории села Тассуат Жаркаинского района
Таблица № 2
Наименование землепользователей земельных участков
1
К/х "Адил"
2
К/х "Нур-Ай"
3
К/х "Арман Жер"
4
К/х "Егинжай"
Приложение 11
к Плану по управлению
пастбищами и их использованию
по Жаркаинскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Шойындыколь Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Шойындыколь Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
13046, га
62753 га
КРС-170 голов
МРС-498 голов
лошади-109 голов
КРС-204 головы
МРС-1675 голов
лошади-809 голов
Сведения о сервитутах для прогона скота села Шойындыколь Жаркаинского района
Установление сервитутов для прогона скота не требуется, так как скотопрогоны проходят в границах населенного пункта и землях запаса района, не затрагивая территорию сельхозтоваропроизводителей района.
Список собственников и землепользователей земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ на территории села Шойындыколь Жаркаинского района
Таблица № 2
Наименование землепользователей земельных участков
1
ТОО "Арбалы"
2
ТОО "АБС Жарколь"
3
ТОО "Агрофуд"
4
ТОО "ГАМЛ"
5
ТОО "Duman Dala"
6
К/х "Жазира"
7
К/х "Амина"
8
К/х "Бектауыл"
9
К/х "Избасарлар"
10
К/х "Свитанок
11
К/х "Бирлик"
12
К/х "Жумаш Жер"
13
К/х "Шойындыколь"
14
К/х "Мурат"
15
К/х "Шомбал""
16
К/х "Изумруд"
17
К/х "Амина"
18
К/х Абжанов
19
К/х "Бектауыл"
20
К/х "Альмири"
21
К/х "Шамаран"
22
К/х "Найман"
23
К/х "Жумаш-Жер"
24
К/х "Шомбал"
25
ИП "ФАЗЫЛАХМЕТ"
26
К/х "Дидар"
27
К/х "Реджепов"
28
К/х "Шомбал"
29
К/х "Изумруд"
30
СПК "Достык-Отрадный"
31
СПК "Бастау-2014"
32
СПК "Кабдраш"
33
СПК "СПК ЫРЫС"
34
СПК "Әділет ТАУ"
35
СПК "Төре-Агро"
36
СПК "Валихан Агро"
37
СПК "Далабай"
38
ПК "Береке Адал"
Приложение 12
к Плану по управлению
пастбищами и их использованию
по Жаркаинскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории села Ушкарасу Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей села Ушкарасу Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
1902, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 9
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Тасөткел ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
1363, га
35835,7 га
ІҚМ-174 бас
ҰММ-928 бас
жылқы-126 бас
ІҚМ-652 бас
ҰММ-2319 бас
жылқы-456 бас
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылы бойынша малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтер
Мал айдап өтуге арналған сервитуттарды орналастыру талап етілмейді, өйткені мал айдау елді мекеннің шекараларында және ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің аумағына әсер етпей, ауданның босалқы жерлерінде өтеді.
Жарқайың ауданы Тасөткель ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасына (картасына) беріліп отырған жер учаскілері мен меншік иелерінің тізімі
№ 2 кесте
Жер учаскесінің жер пайдаланушыларының атаулары
1
"Темирлан" ЖШС
2
"Саян" ш/қ
3
"АТА-1" ш/қ
4
"Анжелла" ш/қ
5
"Азамат" ш/қ
6
"Малика" ш/қ
7
"Жасулан - К" ш/қ
2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 10
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Тассуат ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Тассуат ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
2933, га
4184,6 га
ІҚМ-630 бас
ҰММ-832 бас
жылқы-222 бас
ІҚМ-0 бас
ҰММ-0 бас
жылқы-15 бас
Жарқайың ауданы Тасөткел ауылы бойынша малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтер
Мал айдап өтуге арналған сервитуттарды орналастыру талап етілмейді, өйткені мал айдау елді мекеннің шекараларында және ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің аумағына әсер етпей, ауданның босалқы жерлерінде өтеді.
Жарқайың ауданы Тассуат ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасына (картасына) беріліп отырған жер учаскілері мен меншік иелерінің тізімі
№ 2 кесте
Жер учаскесінің жер пайдаланушыларының атаулары
1
"Адил" ш/қ
2
"Нур-Ай" ш/қ
3
"Арман Жер" ш/қ
4
"Егинжай" ш/қ
2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 11
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
13046, га
62753 га
ІҚМ-170 бас
ҰММ-498 бас
жылқы-109 бас
ІҚМ-204 бас
ҰММ-1675 бас
жылқы-809 бас
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылы бойынша малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтер
Мал айдап өтуге арналған сервитуттарды орналастыру талап етілмейді, өйткені мал айдау елді мекеннің шекараларында және ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің аумағына әсер етпей, ауданның босалқы жерлерінде өтеді.
Жарқайың ауданы Шойындыкөл ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасына (картасына) беріліп отырған жер учаскілері мен меншік иелерінің тізімі
№ 2 кесте
Жер учаскесінің жер пайдаланушыларының атаулары
1
"Арбалы" ЖШС
2
"АБС Жарколь" ЖШС
3
"Агрофуд" ЖШС
4
"ГАМЛ" ЖШС
5
"Duman Dala" ЖШС
6
"Жазира" ш/қ
7
"Амина" ш/қ
8
"Бектауыл" ш/қ
9
"Избасарлар" ш/қ
10
"Свитанок ш/қ
11
"Берлик" ш/қ
12
"Жумаш Жер" ш/қ
13
"Шойындыколь" ш/қ
14
"Мурат" ш/қ
15
"Шомбал" ш/қ
16
"Изумруд" ш/қ
17
"Амина" ш/қ
18
Абжанов ш/қ
19
"Бектауыл" ш/қ
20
"Альмири" ш/қ
21
"Шамаран" ш/қ
22
"Найман" ш/қ
23
"Жумаш-Жер" ш/қ
24
"Шомбал" ш/қ
25
"ФАЗЫЛАХМЕТ" ЖК
26
"Дидар" ш/қ
27
"Реджепов" ш/қ
28
"Шомбал" ш/қ
29
"Изумруд" ш/қ
30
"Достык-Отрадный" АӨК
31
"Бастау-2014" АӨК
32
"Кабдраш" АӨК
33
"СПК ЫРЫС" АӨК
34
"Әділет ТАУ" АӨК
35
"Төре-Агро" АӨК
36
"Валихан Агро" АӨК
37
"Далабай" АӨК
38
"Береке Адал" ЖК
2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 12
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылы бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
1902, га

26937,4 га
КРС-137 голов
МРС-741 голова
лошади-155 голов
КРС-864 головы
МРС-957 голов
лошади-51 голова
Сведения о сервитутах для прогона скота села Ушкарасу Жаркаинского района
Установление сервитутов для прогона скота не требуется, так как скотопрогоны проходят в границах населенного пункта и землях запаса района, не затрагивая территорию сельхозтоваропроизводителей района.
Список собственников и землепользователей земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ на территории села Ушкарасу Жаркаинского района
Таблица № 2
Наименование землепользователей земельных участков
1
ТОО "Уш-Карасу"
2
К/х "Алтай-1"
3
К/х "Венера"
4
К/х "Мукан -1"
5
К/х "Каскад"
6
К/х "Байлык"
7
К/х "Алтын"
8
К/х "Диас-1"
Приложение 13
к Плану по управлению
пастбищами и их использованию
по Жаркаинскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Отрадного сельского округа Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей Отрадного сельского округа Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
526, га
11006, га
КРС-407 голов
МРС-549 голов
лошади-228 голов
КРС-275 голов
МРС-528 голов
лошади-336 голов
Сведения о сервитутах для прогона скота Отрадного сельского округа Жаркаинского района
Установление сервитутов для прогона скота не требуется, так как скотопрогоны проходят в границах населенного пункта и землях запаса района, не затрагивая территорию сельхозтоваропроизводителей района.
Список собственников и землепользователей земельных участков, прилагаемый к схеме (карте) расположения пастбищ на территории Отрадного сельского округа Жаркаинского района
Таблица № 2
Наименование землепользователей земельных участков
1
ТОО "Отрадное-Агро"
2
ТОО "СХП Отрадный"
3
К/х "Азамат"
4
К/х "ДАН"
5
К/х "Алексей"
6
К/х "Салтанат К"
7
К/х "Отрадный"
8
К/х "Отрадный 2"
9
К/х "Досхан"
10
К/х "Елена и К"
11
К/х "Алиюша"
12
К/х "Акниет"
13
К/х "Каздаусты"
14
К/х "Раймбек"
15
К/х "Меруерт"
16
К/х "Ник"
17
К/х "Багыман"
18
К/х "Жанаберген"
19
К/х "ТиС"
20
К/х "Байлык"
Приложение 14
к Плану по управлению
пастбищами и их использованию
по Жаркаинскому району
на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Валихановского сельского округа Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей Валихановского сельского округа Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
3481, га

26937,4 га
ІҚМ-137 бас
ҰММ-741 бас
жылқы-155 бас
ІҚМ-864 бас
ҰММ-957 бас
жылқы-51 бас
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылы бойынша малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтер
Мал айдап өтуге арналған сервитуттарды орналастыру талап етілмейді, өйткені мал айдау елді мекеннің шекараларында және ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің аумағына әсер етпей, ауданның босалқы жерлерінде өтеді.
Жарқайың ауданы Үшқарасу ауылының аумағында жайылымдардың орналасу схемасына (картасына) беріліп отырған жер учаскілері мен меншік иелерінің тізімі
№ 2 кесте
Жер учаскесінің жер пайдаланушыларының атаулары
1
"Үш-Қарасу" ЖШС
2
"Алтай-1" ш/қ
3
"Венера" ш/қ
4
"Мұқан -1" ш/қ
5
"Каскад" ш/қ
6
"Байлық" ш/қ
7
"Алтын" ш/қ
8
"Диас-1" ш/қ
2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 13
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округінің аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
526, га
11006, га
ІҚМ-407 бас
ҰММ-549 бас
жылқы-228 бас
ІҚМ-275 бас
ҰММ-528 бас
жылқы-336 бас
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округі бойынша малды айдап өтуге арналған сервитуттар туралы мәліметтер
Мал айдап өтуге арналған сервитуттарды орналастыру талап етілмейді, өйткені мал айдау елді мекеннің шекараларында және ауданның ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілердің аумағына әсер етпей, ауданның босалқы жерлерінде өтеді.
Жарқайың ауданы Отрадный ауылдық округінің аумағында жайылымдардың орналасу схемасына (картасына) беріліп отырған жер учаскілері мен меншік иелерінің тізімі
№ 2 кесте
Жер учаскесінің жер пайдаланушыларының атаулары
1
"Отрадное-Агро" ЖШС
2
"СХП Отрадный" ЖШС
3
"Азамат" ш/қ
4
"ДАН" ш/қ
5
"Алексей" ш/қ
6
"Салтанат К" ш/қ
7
"Отрадный" ш/қ
8
"Отрадный 2" ш/қ
9
"Досхан" ш/қ
10
"Елена и К" ш/қ
11
"Алиюша" ш/қ
12
"Акниет" ш/қ
13
"Каздаусты" ш/қ
14
"Раймбек" ш/қ
15
"Меруерт" ш/қ
16
"Ник" ш/қ
17
"Багыман" ш/қ
18
"Жанаберген" ш/қ
19
"ТиС" ш/қ
20
"Байлык" ш/қ
2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 14
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округінің аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
3481, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Нахимовского сельского округа Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей Нахимовского сельского округа Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
4445, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 15
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Нахимов ауылдық округінің аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Нахимова ауылдық округі бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
4445, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей Жанадалинского сельского округа Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
3613, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 16
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округінің аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Жаңадала ауылдық округі бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
3613, га

на 2021-2022 годы
Схема (карта) расположения пастбищ на территории Костычевского сельского округа Жаркаинского района в разрезе категорий земель, собственников земельных участков и землепользователей на основании правоустанавливающих документов
Сведения земельных участков и поголовья животных собственников и землепользователей Костычевского сельского округа Жаркаинского района
Таблица № 1
Пастбища населенного пункта
Пастбища землепользователей
Поголовье населенного пункта
Поголовье землепользователей
1
2579, га

2021-2022 жылдарға арналған
Жарқайың ауданы бойынша
жайылымдарды басқару
және оларды пайдалану
жөніндегі жоспарына 17
қосымша
Құқық белгілейтін құжаттар негізінде жер санаттары, жер учаскелерінің меншік иелері және жер пайдаланушылар бөлінісінде Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округінің аумағында жайылымдардың орналасу схемасы (картасы)
Жарқайың ауданы Костычево ауылдық округі бойынша мал басы иелері және жер пайдаланушылардың жер учаскелерінің мәліметі
№ 1 кесте
Елді мекеннің жайылымы
Жер пайдаланушыларының жайылымы
Елді мекендегі мал басы
Жер пайдаланушылардың мал басы
1
2579, га

1, 2, 3, 4 - очередность использования загонов в году

1, 2, 3, 4 - бір жылда қашаларды пайдалану кезегі