О внесении изменений в решение Жаксынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1 "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25 августа 2021 года № 7ВС-10-1
Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаксынского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 6ВС-67-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8322) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2021-2023 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 347104,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13118 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 333986,9 тысяч тенге;
2) затраты – 350987,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3882,3) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3882,3 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 169310,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7881 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 753 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 160676,5 тысяч тенге;
2) затраты – 172480,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-3170,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3170,1 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 304474 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 298142 тысяч тенге;
2) затраты – 306751,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

Жақсы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 "2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 тамыздағы № 7ВС-10-1 шешімі
Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-67-1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8322 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 347104,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13118 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 333986,9 мың теңге;
2) шығындар – 350987,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3882,3) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3882,3 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 169310,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7881 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 753 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 160676,5 мың теңге;
2) шығындар – 172480,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3170,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3170,1 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 304474 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6332 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 298142 мың теңге;
2) шығындар – 306751,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;

18478,1
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Кирова в селе Жана Кийма Жанакийминского сельского округа
22174,3
устройство мини-футбольного поля в селе Жана Кийма
15255,5
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
21258
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Абай села Жаксы
8160
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик села Жаксы
3060
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Гагарина села Жаксы
3353
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Кенжеш Туктубаева села Жаксы
2804
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-1 села Жаксы
891
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-2 села Жаксы
1881
средний ремонт внутрипоселковых дорог – переулок между улицами Абай и Транспортная села Жаксы
187
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Сейтжана Жакупова села Жаксы
922
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
14737,4
текущий ремонт дорог села Новокиенка Жаксынского района
14737,4
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
38379,8
текущий ремонт дорог села Ишимское Жаксынского района
38379,8
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
10534
средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье
1488
средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье
1913
средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое
3642
средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое
3491
Приложение 12 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 августа
2021 года № 7ВС-10-1
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 6ВС-67-1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2021 год
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма
тысяч тенге
1
2
Всего
630790
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
234319
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Абай села Жаксы
73441
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Тауелсиздик села Жаксы
27537
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Гагарина села Жаксы
30180
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Кенжеш Туктубаева села Жаксы
25238
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-1 села Жаксы
8020
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Степная-2 села Жаксы
7030
средний ремонт внутрипоселковых дорог – переулок между улицами Абай и Транспортная села Жаксы
1681
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Сейтжана Жакупова села Жаксы
5140
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Советская села Жаксы
13865
средний ремонт внутрипоселковой дороги Микрорайона села Жаксы
28878
средний ремонт внутрипоселковых дорог по улице Мереке села Жаксы

18478,1
Жаңа Қийма ауылдық округінің Жаңа Қийма ауылындағы Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22174,3
Жаңа Қийма ауылында шағын футбол алаңын орнату
15255,5
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
21258
Жақсы ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8160
Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3060
Жақсы ауылының Гагарин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
3353
Жақсы ауылының Қ. Түктібаев көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
2804
Жақсы ауылының Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
891
Жақсы ауылының Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
1881
Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
187
Жақсы ауылы С. Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
922
Жақсы ауданының Новокиенка ауылдық округі әкімінің аппараты
14737,4
Жақсы ауданының Новокиенка ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
14737,4
Жақсы ауданының Ешім ауылы әкімінің аппараты
38379,8
Жақсы ауданының Ешім ауылының жолдарын ағымдағы жөндеу
38379,8
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
10534
Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1488
Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
1913
Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
3642
Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
3491
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 тамыздағы
№ 7ВС-10-1 шешіміне
12 қосымша
Жақсы аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-67-1 шешіміне
45 қосымша
2021 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
АТАУЫ
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
630790
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
234319
Жақсы ауылының Абай көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
73441
Жақсы ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
27537
Жақсы ауылының Гагарин көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
30180
Жақсы ауылының Қ. Түктібаев көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
25238
Жақсы ауылының Степная-1 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8020
Жақсы ауылының Степная-2 көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
7030
Жақсы ауылының Абай және Транспортная көшелері арасындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
1681
Жақсы ауылы С.Жақыпов көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
5140
Жақсы ауылының Советская көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
13865
Жақсы ауылы шағын ауданының кентішілік жолын орташа жөндеу
28878
Жақсы ауылының Мереке көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу

13309
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
273004
средний ремонт дороги по улице Целинная села Запорожье
13391
средний ремонт дороги по улице Космонавтов села Запорожье
17217
средний ремонт дороги по улице Ивановых села Запорожье
81900
средний ремонт дороги по улице Ленина села Запорожье
64800
средний ремонт дороги по улице Аркаринская села Лозовое
32781
средний ремонт дороги по улице Школьная села Лозовое
31415
средний ремонт дороги по улице Тауельсыздык села Лозовое
31500
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
55301
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Комсомольская села Белагаш
4094
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Московская села Белагаш
11124
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием въезд в село Белагаш
17799
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Береке села селагаш
11160
средний ремонт внутри-поселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Гагарина села Белагаш
11124
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
68166
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Галии Аманбековой в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
22500
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Кирова в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
20296
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Строительная в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
16914
средний ремонт внутрипоселковых дорог с асфальтовым покрытием по улице Студенческая в селе Кийма Жанакийминского сельского округа
8456

13309
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
273004
Запорожье ауылының Целинная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
13391
Запорожье ауылының Космонавтов көшесіндегі жолды орташа жөндеу
17217
Запорожье ауылының Ивановтар көшесіндегі жолды орташа жөндеу
81900
Запорожье ауылының Ленин көшесіндегі жолды орташа жөндеу
64800
Лозовое ауылының Аркаринская көшесіндегі жолды орташа жөндеу
32781
Лозовое ауылының Школьная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31415
Лозовое ауылының Тәуелсіздік көшесіндегі жолды орташа жөндеу
31500
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
55301
Белағаш ауылының Комсомольская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
4094
Белағаш ауылының Московская көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11124
Белағаш ауылына кіре берістегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
17799
Белағаш ауылының Береке көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11160
Белағаш ауылының Гагарин көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
11124
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
68166
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Ғалия Аманбекова көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22500
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Киров көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
20296
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Строительная көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
16914
Жаңа Қима ауылдық округінің Қима ауылындағы Студенческая көшесіндегі асфальт жабындысы бар кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8456