Об отмене решения Жаксынского районного маслихата от 10 сентября 2021 года № 7ВС-11-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Жаксынском районе на 2021-2022 годы"
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 7 декабря 2021 года № 7ВС-16-4
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Жаксынского районного маслихата от 10 сентября 2021 года № 7ВС-11-3 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в Жаксынском районе на 2021-2022 годы".
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Секретарь Жаксынского районного маслихата Д.Пшембаева

Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі №7ВС-11-3 "2021-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданындағы жайылымдарды басқару және оларды пайдалану Жоспарын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 7ВС-16-4 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі №7ВС-11-3 "2021-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданындағы жайылымдарды басқару және оларды пайдалану Жоспарын бекіту туралы" шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық мәслихатының хатшысы Д.Пшембаева