О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2022-2024 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2021 года № 7ВС-19-1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 177371,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23408,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 896 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 4823,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 148243,8 тысяч тенге;
2) затраты – 216938,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-39566,8) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 39566,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2022 № 7ВС-43-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74077,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10033 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 800 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 39 тысяч тенге;
поступления трансфертов –63205,1 тысяч тенге;
2) затраты – 111269,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-37192,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 37192,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2022 № 7ВС-41-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49464,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10109 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2974 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36381,5 тысяч тенге;
2) затраты – 127765,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 7ВС-19-1 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жақсы ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 177371,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 23408,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер-896 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4823,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 148243,8 мың теңге;
2) шығындар – 216938,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-39566,8) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 39566,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 7ВС-43-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңа Қима ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74077,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10033 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 800 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 39 мың теңге;
трансферттер түсімі – 63205,1 мың теңге;
2) шығындар – 111269,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-37192,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 37192,1 мың теңге".
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 7ВС-41-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2022-2024 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49464,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10109 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2974 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 36381,5 мың теңге;
2) шығындар-127765,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу-0 мың теңге;

1) доходы – 48866,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10916,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 163,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 144,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37642,3 тысяч тенге;
2) затраты – 49222,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-356,6) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 356,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2022 № 7ВС-41-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Утвердить бюджет Тарасовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –52909,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4624 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1980,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 45695,1 тысяч тенге;
2) затраты – 52586,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-287,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 287,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2022 № 7ВС-41-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
15. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2022 год, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов, в сумме 207915 тысяч тенге, в том числе:
аппарату акима села Жаксы 25153 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 21261 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 16231 тысяч тенге;
аппарату акима села Белагаш 13819 тысяч тенге;
аппарату акима села Киевское 13068 тысяч тенге;
аппарату акима села Новокиенка 13339 тысяч тенге;
аппарату акима села Подгорное 11377 тысяч тенге;
аппарату акима села Терсакан 13687 тысяч тенге;
аппарату акима села Чапаевское 10512 тысяч тенге;
Беловодскому сельскому округу 15663 тысяч тенге;
Ишимскому сельскому округу 16392 тысяч тенге;
Калининскому сельскому округу 12367 тысяч тенге;
Кызылсайскому сельскому округу 12474 тысяч тенге;
Тарасовскому сельскому округу 12572 тысяч тенге;

1) кірістер – 48866,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10916,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 163,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 144,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 37642,3 мың теңге;
2) шығындар – 49222,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-356,6) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356,6 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 7ВС-41-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2022-2024 жылдарға арналған Тарасов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52909,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4624 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1980,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 45695,1 мың теңге;
2) шығындар – 52586,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-287,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 287,1 мың теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 7ВС-41-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 207915 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жақсы ауылы әкімінің аппаратына 25153 мың теңге;
Жаңа Қийма ауылдық округіне 21261 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 16231 мың теңге;
Белағаш ауылы әкімінің аппаратына 13819 мың теңге;
Киев ауылы әкімінің аппаратына 13068 мың теңге;
Новокиенка ауылы әкімінің аппаратына 13339 мың теңге;
Подгорное ауылы әкімінің аппаратына 11377 мың теңге;
Терісаққан ауылы әкімінің аппаратына 13687 мың теңге;
Чапай ауылы әкімінің аппаратына 10512 мың теңге;
Беловод ауылдық округіне 15663 мың теңге;
Ешім ауылдық округіне 16392 мың теңге;
Калинин ауылдық округіне 12367 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округіне 12474 мың теңге;
Тарасов ауылдық округіне 12572 мың теңге;

Сноска. Приложение 43 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2022 № 7ВС-43-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
35848,5
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
23125,5
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
279
Наружное освещение улиц села Жаксы Жаксынского района Акмолинской области
27143,1
Средний ремонт внутрипоселковых дорог - улица Энергетиков села Жаксы Жаксынского района
3738,6
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
12783
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
76
Средний ремонт дороги по улице Доргольца села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
7866,8
Средний ремонт дороги по улице Шоссейная села Запорожье Запорожского сельского округа Жаксынского района Акмолинской области
4780,2
Приложение 44 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7ВС-19-1
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на 2022 год
Сноска. Приложение 44 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 20.10.2022 № 7ВС-39-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
7567
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
382
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
382
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
1121
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1121
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
1674
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1674
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
391
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
391
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
173
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
173
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
173
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
173
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
389
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
389
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
460
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
460
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
669
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
669
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
687
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
687
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
173
На установление доплат гражданских служащих
173
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
173
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
173
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
415
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
415
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
687
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
687
Приложение 45 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 24 декабря
2021 года № 7ВС-19-1
Целевые текущие трансферты из районного бюджета на 2022 год

Ескерту. 43-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 7ВС-43-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
35848,5
Жақсы ауданы Жақсы ауылы әкімінің аппараты
23125,5
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
279
Ақмола облысы Жақсы ауданы Жақсы ауылының көшелерін сыртқы жарықтандыру
27143,1
Кентішілік жолдарды орташа жөндеу - Жақсы ауданы Жақсы ауылының Энергетиктер көшесі
3738,6
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
12783
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
76
Ақмола облысы Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі Запорожье ауылының Даргольц көшесіндегі жолды орташа жөндеу
7866,8
Ақмола облысы Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі Запорожье ауылының Шоссейная көшесіндегі жолды орташа жөндеу
4780,2
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7ВС-19-1 шешіміне
44 қосымша
2022 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 44-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 20.10.2022 № 7ВС-39-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
7567
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
382
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
382
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
1121
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1121
Жақсы ауданының Чапаев ауылы әкімінің аппараты
1674
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1674
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
391
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
391
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
173
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
173
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
173
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
173
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
389
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
389
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
460
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
460
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
669
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
669
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
687
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
687
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
173
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
173
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
173
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
173
Жақсы ауданының Киевское ауылы әкімінің аппараты
415
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
415
Жақсы ауданының Терісақан ауылы әкімінің аппараты
687
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
687
Жақсы аудандық мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 7ВС-19-1 шешіміне
45 қосымша
2022 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 45 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2022 № 7ВС-41-1 (вводится в действие с 01.01.2022).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
235906,1
Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района
90535,1
на содержание аппарата акима: на укрепление материально технической базы
548,6
услуги по вывозу и уборке снега
7000
на установку ограждении для мусорных контейнеров
970,3
услуги по установке и доставке дизельного генератора 9-6,5 кВт марки для котельной в с.Жаксы
397,6
на укрепление материально технической базы для специалистов военного учетного стола
1194,1
на обеспечение интернет связи для специалистов военного учетного стола
466,3
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
4874,9
услуги по вывозу и сбору мусора (ТБО)
1298,9
для выполнения работ по вывозу стихийных свалок села Жаксы
2053,3
услуги по изготовлению баннеров для села Жаксы
600
услуги по установке системе видеонаблюдения в селе Жаксы
3540,4
услуги по техническому обслуживанию системы видеонаблюдения в течении года в селе Жаксы
770
услуги по изготовлению контейнеров сбора ТБО для благоустройства
300
приобретение лавочек со спинкой и урны для села
818
приобретение хозяйственного инвентаря для благоустройства села
1829
приобретение запасных частей на ремонт служебного автотранспорта
316,8
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
4437,4
средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Советская в с. Жаксы Жаксынского района
22660,8
средний ремонт внутри-поселковых дорог по улице Аубакирова в с. Жаксы Жаксынского района
8458,7
работы по устройству детских площадок, стелы
20200
Изготовление ледовых скульптур для благоустройства с. Жаксы
6000,0
Установка светодиодных консоли в количестве 18 шт. по ул. Тауелсиздик в с. Жаксы
1800,0
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
28479,9
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1118,7
на текущий ремонт помещений открытие сервисного акимата
4063,5
на проведение технической инвентаризации и технического обследования на нежилые объекты (насосной станции, башня, 2 резервуара, 2 скважины)
129,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
8028,2
замена котла, насоса и трубы в котельной административного здания
5561,9
на техническое обследование и ремонт водонапорной башни в селе Жанакийма
392
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)

Ескерту. 45-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 29.11.2022 № 7ВС-41-1 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
АТАУЫ
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
235906,1
Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты
90535,1
әкім аппаратын ұстауға: материалдық техникалық базаны нығайтуға
548,6
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
7000
қоқыс контейнерлеріне арналған қоршауларды орнатуға
970,3
Жақсы ауылындағы қазандыққа арналған маркалы 9-6,5 кВт дизель генераторын орнату және жеткізу бойынша қызметтер
397,6
әскери есеп үстелінің мамандары үшін материалдық техникалық базаны нығайтуға
1194,1
әскери есеп үстелінің мамандары үшін интернет байланысын қамтамасыз етуге
466,3
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4874,9
қоқысты шығару және жинау жөніндегі қызметтер (ҚТҚ)
1298,9
Жақсы ауылының сұрапыл қоқыс үйінділерін шығару бойынша жұмыстарды орындау үшін
2053,3
Жақсы ауылына арналған баннерлер дайындау бойынша қызметтер
600
Жақсы ауылында бейнебақылау жүйелерін орнату жөніндегі қызметтер
3540,4
Жақсы ауылында жыл бойы бейнебақылау жүйесіне техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер
770
абаттандыру үшін ҚТҚ жинау контейнерлерін дайындау жөніндегі қызметтер
300
ауылға арналған арқасы бар сәкілер мен урналар сатып алу
818
ауылды көріктендіру үшін шаруашылық мүкәммалын сатып алу
1829
қызметтік автокөлікті жөндеуге қосалқы бөлшектер сатып алу
316,8
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
4437,4
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Советская көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
22660,8
Жақсы ауданы Жақсы ауылындағы Әубәкіров көшесіндегі кентішілік жолдарды орташа жөндеу
8458,7
балалар алаңдарын, стелаларды орнату бойынша жұмыстар
20200
Жақсы ауылын абаттандыру үшін мұз мүсіндерін жасау
6000,0
Жақсы ауылындағы Тәуелсіздік көшесі бойынша 18 дана көлемінде жарықдиодты консоль орнату
1800,0
Жақсы ауданының Жаңа Қима ауылдық округі әкімінің аппараты
28479,9
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1118,7
сервистік әкімдіктің ашылу бөлмесіне ағымдағы жөндеу
4063,5
тұрғын емес объектілерге техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізуге (сорғы станциясы, мұнара, 2 резервуар, 2 ұңғыма)
129,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
8028,2
әкімшілік ғимараттың қазандығындағы қазандықты, сорғыны және құбырды ауыстыру
5561,9
Жаңа Қима ауылында су айдау мұнарасын техникалық тексеруге және жөндеуге
392
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)

1231,4
на корректировку сметы уличное освещение сел Жана-Кийма, Кийма
5000
на вывоз ТБО
2000
на приобретение баннера, вывески для сервисного акимата
200
на приобретение в сервисный акимат мебель
755
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
7043,5
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3155,0
на оплату труда внештатных работников
812,4
приобретение строительных материалов и двери для здания акимата
1024,5
приобретение запасных частей для служебного автотранспорта
360
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1691,6
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
8182
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3611,4
услуги по техническому обслуживанию видеокамер
427,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
3030,7
на переподготовку государственных служащих, для регистрации двух земельных участков, на оформление технического паспорта на объект водоснабжения, оплата командировочных расходов по переподготовке государственных служащих
722,8
по составлению землеустроительных проектов, установлению (вынос) границ в натуру земельных участков и изготовлению индикационных документов по оформлению зем. участка мини футбольного поля 0,6000 га. По оформлению земельного участка линии электропередач 55 к.м.
390
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
16826,4
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
1142,1
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Кайракты
2148,4
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
6680,4
на изготовление, доставку монтаж конструкции для детской игровой площадки в с.Перекатное
1104,0
на изготовление ограждений для детской плащадки в селе Кайракты, с.Перекатное
1260,8
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
588,8
на средний ремонт водопропускного сооружения по ул.Парковая в селе Кайракты
1242,7
На повышение курсов переподготовки главного специалиста
207
На оплату командировочных расходы
452,2
Вывоз стихийных свалок в Беловодском сельском оруге
2000
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
12113,9
на содержание аппарата акима: оплата труда технического персонала, взносы работодателей по техническому персоналу
104
услуги по установке видеонаблюдения в улице Баубек батыра в селе Ишимское
1184,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5217,7
устройство детской площадки в селе Монастырка Ишимского с/округа

1231,4
Жаңа Қима, Қима ауылдарын көше жарықтандыру сметасын түзетуге
5000
ҚТҚ шығару
2000
сервистік әкімдік үшін баннер, маңдайшалар сатып алуға
200
сервистік әкімдікке жиһаз сатып алуға
755
Жақсы ауданының Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
7043,5
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3155,0
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
812,4
әкімдік ғимараты үшін құрылыс материалдары мен есіктер сатып алу
1024,5
қызметтік автокөлік үшін қосалқы бөлшектер сатып алу
360
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1691,6
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
8182
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3611,4
бейнекамераларға техникалық қызмет көрсету бойынша қызметтер
427,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
3030,7
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға, екі жер учаскесін тіркеу үшін, сумен жабдықтау объектісінің техникалық паспортын ресімдеуге, мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлау бойынша іссапар шығыстарын төлеуге
722,8
жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің табиғатына шекараларды белгілеу (шығару) және 0,6000 га. шағын футбол алаңының жер учаскесін ресімдеу бойынша индификациялық құжаттарды дайындау бойынша, 55 к. м. электр беру желісінің жер учаскесін ресімдеу бойынша
390
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
16826,4
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
1142,1
Қайрақты а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
2148,4
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
6680,4
Перекатное а. балалар ойын алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге
1104,0
Перекатное а., Қайрақты ауылында балалар алаңы үшін қоршаулар жасауға
1260,8
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
588,8
Қайрақты ауылы Парковая көшесіндегі су өткізу құрылысын жөндеуге
1242,7
бас маманды қайта даярлау курстарын арттыруға
207
Іссапар шығыстарын төлеуге
452,2
Беловод ауылдық оругындағы стихиялық полигондарды шығару
2000
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
12113,9
әкім аппаратын ұстауға: техникалық персоналдың еңбегіне ақы төлеу, техникалық персонал бойынша жұмыс берушілердің жарналары
104
Ешім ауылы Баубек батыр көшесіне бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1184,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5217,7
Ешім ауылдық округінің Монастырка ауылында балалар алаңын орнату

1970
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
3031,8
на текущий ремонт моста между селами Ишимское, Казахстан
400
На оплату по переподготовке акима сельского округа
206,2
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
12231,1
услуги по вывозу и уборке снега
245,5
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
5914,6
устройство детской площадки в селе Моховое Калининского с/округа
2500
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
571
На уборку и вывоза мусора
3000
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
5215,7
для приобретения запасных частей служебного автотранспорта
37,9
услуги по ремонту служебного автотранспорта
120,7
услуги по вывозу и уборке снега
500
на установку видеокамер в селе Тарасовка
979,2
устройство детской игровой площадки в селе Казахское Тарасовского с/округа
1182,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
180,0
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1678,1
на установку (вынос) границ в натуру земельных участков и изготовление идентификационных документов по оформлению земельных участков машдвора 0,080 га в с.Тарасовка
310
Обучение и сертификация по проектному менеджменту;
83,7
На оплату командировочных расходов
144
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
8722,5
на оформление документов на недвижимость
800
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
4219,2
на оплату труда внештатных работников
2135
на услуги по вывозу и сбору неопасных отходов
1074,3
на изготовление сметной документации-, на изготовление идентификационных документов по оформлению земельных участков
410
на изготовление баннеров
84
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
6973,9
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
3077,6
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1118,6
на установку видеокамер, на текущий ремонт уличного освещения ул.Мира в с.Киевское
2014
На переподготовку государственного служащего (3-х недельные курсы акима села)
206,2
На оплату командировочных расходы
557,5
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
6683,4
на изготовление и выдачу документов на земельный участок для ГУ "Аппарат акима села Новокинека" улица Октябрьская 44 кв.2
130
для демонтажа не функционирующих 42 колодцев водопроводной системы в селе Новокиенка
1592,5
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1979
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением

1970
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
3031,8
Ешім мен Қазақстан ауылдары арасындағы көпірді ағымдағы жөндеуге
400
ауылдық округ әкімінің қайта даярлау ақысын төлеуге
206,2
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
12231,1
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
245,5
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
5914,6
Калинин ауылдық округінің Моховое ауылында балалар алаңын орнату
2500
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
571
Қоқысты жинауға және шығаруға
3000
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
5215,7
қызметтік автокөліктің қосалқы бөлшектерін сатып алу үшін
37,9
қызметтік автокөлікті жөндеу бойынша қызметтер
120,7
қарды шығару және жинау бойынша қызметтер
500
Тарасов ауылында бейнекамералар орнатуға
979,2
Тарасов ауылдық округінің Казахское ауылында балалар ойын алаңын салу
1182,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
180,0
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1678,1
Тарасов а. 0,080 га Машдвор жер учаскелерін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындауға және жер учаскелерінің нақтылы шекарасын орнатуға (шығаруға )
310
Жобалық менеджмент бойынша оқыту және сертификаттау
83,7
іссапар шығыстарын төлеуге
144
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
8722,5
жылжымайтын мүлікке құжаттарды ресімдеуге
800
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4219,2
штаттан тыс қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеуге
2135
қауіпті емес қалдықтарды шығару және жинау жөніндегі қызметтерге
1074,3
сметалық құжаттаманы дайындауға, жер учаскелерін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындауға
410
баннерлер дайындауға
84
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
6973,9
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
3077,6
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1118,6
Киев а. Мир көшесін жарықтандыруды ағымдағы жөндеуге, бейнебақылау камералар орнатуға
2014
Мемлекеттік қызметшіні қайта даярлауға (ауыл әкімінің 3 апталық курсы)
206,2
іссапар шығыстарын төлеуге
557,5
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
6683,4
"Новокинека ауылы әкімінің аппараты" ММ үшін жер учаскесіне құжаттарды дайындауға және беруге Октябрьская көшесі 44, 2 пәтер
130
Новокиенка ауылында жұмыс істемейтін 42 су құбыры жүйесінің құдықтарын демонтаждау үшін
1592,5
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1979
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге

1658
на выполнение работ по составлению землеустроительных проектов, установлению (вынос) границв натуру земельных участков и изготовлению индентификационных документов по оформлению земельного участка (водонапорная башня), насосная станция 2-го подъема (здание кирпичной кладки), на проведение технической инвентаризации и технического обследования на жилой дом с.Новокиенка ул.Октябрьская д 44 кв.2
263,9
На вывоз мусора в с. Новокиенка
1060
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
7870,2
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
4636,8
на переподготовку и повышение квалификации государственных служащих
206,6
командировочные расходы в связи с обучением акима села
447,2
на изготовление земельно-кадастрового плана на земельный участок в черте населенного пункта, установление (вынос) границ в натуру земельных участков по установлению линии электропередач для освещения
530
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1321
на изготовление сметной документации на улицы Мира, Школьная, Советская, Набережная, въезд в село Подгорное
150
На оплату по переподготовке государственного служащего
206,1
На оплату командировочных расходы
122,5
На оплату электроэнергии уличного освещения
530
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
5457,3
на оформление земельного участка под строительство уличного освещения в с.Чапаевское
535,7
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
1512,1
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
1909,5
На вывоз мусора
1500
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
9571,2
приобретение мусорных контейнеров
356,6
на оплату труда государственных служащих в связи с увеличением
2915,5
услуги по содержанию водопроводных сетей (электроэнергия)
970,6
на изготовление, доставку, монтаж конструкции для десткй площадки в с.Баягиз
2028,5
На приобретение запасных частей зимней резины для служебной автомашины
300
На вывоз ТБО с территории Кызылсайского сельского округа
3000

1658
жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің заттай шекараларын белгілеу (шығару) және жер учаскесін ресімдеу бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындау (су тегеурінді мұнара), 2-көтермелі сорғы станциясы (кірпіш қалау ғимараты), Новокиенка ауылы, Октябрьская көшесі, 44 үй, 2 пәтер тұрғын үйіне техникалық түгендеу және техникалық тексеру жүргізу бойынша жұмыстарды орындауға
263,9
Новокиенка ауылында қоқыс шығару
1060
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
7870,2
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
4636,8
мемлекеттік қызметшілерді қайта даярлауға және біліктілігін арттыруға
206,6
ауыл әкімінің оқуына байланысты іссапар шығыстары
447,2
елді мекен шегінде жер учаскесіне жер-кадастр жоспарын дайындауға, жарықтандыру үшін электр беру желісін орнату бойынша жер учаскелерінің нақтылы шекарасын белгілеуге (шығаруға)
530
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1321
Мира, Школьная, Советская, Набережная көшелеріне, Подгорное ауылына кіре беріске сметалық құжаттаманы дайындауға
150
Мемлекеттік қызметшілердің қайта даярлау ақысын төлеуге
206,1
іссапар шығыстарын төлеуге
122,5
Көше жарығының электр энергиясын төлеу
530
Жақсы ауданының Чапаев ауылы әкімінің аппараты
5457,3
Чапаев а. көше жарығын салуға жер учаскесін ресімдеуге
535,7
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
1512,1
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
1909,5
қоқыс шығаруға
1500
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
9571,2
қоқыс контейнерлерін сатып алу
356,6
өсуіне байланысты мемлекеттік қызметшілердің еңбегіне ақы төлеуге
2915,5
су құбыры желілерін күтіп ұстау жөніндегі қызметтер (электр энергиясы)
970,6
Баягиз ауылындағы балалар алаңына арналған конструкцияларды дайындауға, жеткізуге, монтаждауға
2028,5
Қызметтік автомашина үшін қысқы резеңкенің қосалқы бөлшектерін сатып алуға
300
Қызылсай ауылдық округінің аумағынан ҚТҚ шығару
3000