О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 67-408 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2021-2023 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2021 года № 11-70
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2021–2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 67-408 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8312) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20294,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5162,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15131,2 тысяча тенге;
2) затраты – 20489,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -195,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 195,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 16454,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4868,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11585,7 тысяч тенге;
2) затраты – 17717,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1263,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1263,4 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 67-408 "2021-2023 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 11-70 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 67-408 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8312 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20294,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5162,8 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15131,2 мың теңге;
2) шығындар – 20489,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16454,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4868,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11585,7 мың теңге;
2) шығындар – 17717,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1263,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1263,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: