О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 67-408 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2021–2023 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 19 ноября 2021 года № 13-86
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2021–2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 67-408 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 8312) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 21826,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5162,8 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16663,2 тысяча тенге;
2) затраты – 22021,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -195,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 195,9 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20814,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4868,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15945,7 тысяч тенге;
2) затраты – 22077,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1263,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1263,4 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

Зеренді аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 67-408 "2021–2023 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қарашадағы № 13-86 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2021–2023 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 67-408 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8312 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21826,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5162,8 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16663,2 мың теңге;
2) шығындар – 22021,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -195,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 195,9 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20814,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4868,3 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15945,7 мың теңге;
2) шығындар – 22077,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1263,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1263,4 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 22586,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4930,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17655,9 тысяч тенге;
2) затраты – 23058,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -472,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 472,4 тысячи тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Зерендинского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 4, 4-1, 4-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 148449,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33900,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 596,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 113952,7 тысячи тенге;
2) затраты – 155404,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – -2973,7 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 2973,7 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 2973,7 тысячи тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3981,0 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3981,0 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Конысбайского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 5, 5-1, 5-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23660,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12252,9 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11407,1 тысяч тенге;
2) затраты – 24029,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -369,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 369,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Кусепского сельского округа Зерендинского района на 2021–2023 годы, согласно приложениям 6, 6-1, 6-2 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кірістер – 22586,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4930,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17655,9 мың теңге;
2) шығындар – 23058,4 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -472,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 472,4 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Зеренді ауданының Зеренді ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1, 4-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 148449,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33900,1 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 596,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 113952,7 мың теңге;
2) шығындар – 155404,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – -2973,7 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 2973,7 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 2973,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3981,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3981,0 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Зеренді ауданының Қонысбай ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 5-1, 5-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23660,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12252,9 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11407,1 мың теңге;
2) шығындар – 24029,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -369,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 369,5 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Зеренді ауданының Күсеп ауылдық округінің 2021–2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 6-1, 6-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

5) дефицит (профицит) бюджета – -2141,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2141,5 тысяча тенге.";
приложения 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата К.Аугалиев
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 19 ноября
2021 года № 13-86
Приложение 1 к решению
Зерендинского районного
маслихата от 25 декабря
2020 года № 67-408
Бюджет Аккольского сельского округа на 2021 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2141,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2141,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Қ.Ауғалиев
Зеренді аудандық мәслихатының
2021 жылғы 19 қарашадағы
№ 13-86 шешіміне
1-қосымша
Зеренді аудандық мәслихатының
2020 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 67-408 шешіміне
1-қосымша
2021 жылға арналған Ақкөл ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
І. Кірістер