О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 1/61 "О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2021-2023 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 14 декабря 2021 года № 1/14
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Коргалжынского района на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 1/61 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8313) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 481 146,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 541,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 469 605,5 тысяч тенге;
2) затраты – 482 613,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1 466,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 466,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 358,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 938,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 420,2 тысяч тенге;
2) затраты – 20 408,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-50,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 50,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Майшукырского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 641,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 071,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 570,1 тысяч тенге;
2) затраты – 20 790,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-149,0) тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/61 "2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 14 желтоқсандағы № 1/14 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 1/61 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8313 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 481 146,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 541,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 469 605,5 мың теңге;
2) шығындар – 482 613,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 466,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 466,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 358,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 938,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 18 420,2 мың теңге;
2) шығындар – 20 408,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-50,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 50,7 мың теңге.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2021-2023 жылдарға арналған Майшұқыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8, 9 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 641,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 071,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 570,1 мың теңге;
2) шығындар – 20 790,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-149,0) мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 149,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 227,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 935,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 292,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 966,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-739,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 739,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 321,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –16 821,1 тысяч тенге;
2) затраты – 18 723,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-402,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 402,2 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Кызылсайского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 387,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 149,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 238,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 554,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-167,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 167,4 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2021-2023 годы, согласно приложениям 19, 20, 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 378,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 153,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 512,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 712,1 тысяч тенге;
2) затраты – 29 721,5 тысяч тенге;

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 149,0 мың теңге.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11, 12 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 227,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 935,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 20 292,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 966,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-739,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 739,7 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14, 15 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –18 321,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 821,1 мың теңге;
2) шығындар –18 723,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-402,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 402,2 мың теңге.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. 2021-2023 жылдарға арналған Қызылсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17, 18 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 387,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 149,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 19 238,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 554,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-167,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 167,4 мың теңге.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2021-2023 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20, 21 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 378,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 153,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 512,9 мың теңге;
трансферттер түсімдері –27 712,1 мың теңге;
2) шығындар – 29 721,5 мың теңге;

36 418,0
Средний ремонт улицы Максима Горького села Коргалжын
56 194,0
Средний ремонт дорог улицы Казыбек би села Коргалжын
19 885,0
Средний ремонт дорог улицы Магжана Жумабаева села Коргалжын
51 872,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
158 536,8
Средний ремонт улично дорожной сети села Коргалжын
158 536,8
Аппарат акима Сабындинского сельского округа
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
135 411,0
На реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
135 411,0
Средний ремонт дорог улицы Абая Кунанбаева села Сабынды
15 890,0
Средний ремонт дорог улицы Баубека Булкышева села Сабынды
37 276,0
Средний ремонт дорог улицы Каукена Кенжетаева села Сабынды
11 137,0
Средний ремонт дорог между улицами Абая Кунанбаева и Керимжана Кошмаганбет села Сабынды
5 299,0
Средний ремонт дорог улицы Ануарбека Усенова села Сабынды
31 561,0
Средний ремонт дорог улицы Ыбрая Алтынсарина села Сабынды
20 373,0
Средний ремонт дорог улицы Алихана Бокейханова села Сабынды
13 875,0

36 418,0
Қорғалжын ауылының Максим Горький көшесін орташа жөндеу
56 194,0
Қорғалжын ауылы Қазыбек би көшесін жолдарын орташа жөндеу
19 885,0
Коргалжын ауылы Мағжан Жұмабаев көшесін жолын орташа жөндеу
51 872,0
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
158 536,8
Қорғалжын ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
158 536,8
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер
135 411,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
135 411,0
Сабынды ауылының Абай Құнанбаев көшесін жолдарын орташа жөндеу
15 890,0
Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты
Сабынды ауылының Баубек Бұлқышев көшесін жолдарын орташа жөндеу
37 276,0
Сабынды ауылының Каукен Кенжетаев көшесін жолдарын орташа жөндеу
11 137,0
Сабынды ауылының Абай Құнанбаев және Керімжан Қошмағанбет көшелерінің жолдарын орташа жөндеу
5 299,0
Сабынды ауылының Әнуарбек Үсенұлы көшесін жолдарын орташа жөндеу
31 561,0
Сабынды ауылының Ыбырай Алтынсарин көшесін жолдарын орташа жөндеу
20 373,0
Сабынды ауылының Алихан Бөкейханов көшесін жолдарын орташа жөндеу
13 875,0