О бюджете Кенбидаикского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 3/16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Кенбидаикского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –94 335,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 855,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 480,9 тысяч тенге;
2) затраты – 94 659,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-323,6) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 323,6 тысяч тенге.

2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 3/16 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 ,3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 335,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 855,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 92 480,9 мың теңге;
2) шығындар – 94 659,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -323,6) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 323,6 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2022 № 4/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Кенбидаикского сельского округа на 2022 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 14 626,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год, согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 4/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Кеңбидайық ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 14 626,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2022 жылға арналған ауылдық округінің бюджет түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.

1 753,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 753,0
ІII. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
Приобретение финансовых активов
0,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
IV. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
V. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Коргалжынского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 3/16
Целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2022 № 4/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
Администратор бюджетных программ
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
Трансферты
76 652,2
Аппарат акима Кенбидайкского сельского округа
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организации? Содержащихся за счет средств государственного бюджета? Работников казенных предприятий
492,2
Средний ремонт улично-дорожной сети села Кенбидаиык
76 160,0
Бонусы административным государственным служашим
0,0

1 753,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1 753,0
ІII. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
Қаржы активтерін сатып алу
0,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0,0
IV. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
V. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Қорғалжын аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 3/16 шешіміне
4-қосымша
2022 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 4/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Атауы
Сома,
мың теңге
1
2
3
Трансферттер
76 652,2
Кеңбидайық ауылдық округі әкімінің аппараты
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
492,2
Кеңбидайық ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
76 160,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
0,0