О бюджете Коргалжынского сельского округа Коргалжынского района на 2022-2024 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 6/16.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Коргалжынского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –335 328,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11 315,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 238,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 322 774,9 тысяч тенге;
2) затраты – 340 695,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-5 367,0) тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 6/16 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 335 328,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11 315,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 238,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 322 774,9 мың теңге;
2) шығындар – 340 695,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – ( -5 367,0) мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 367,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 08.12.2022 № 7/25 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Коргалжынского сельского округа на 2022 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 46 026,0 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений бюджета сельского округа целевые текущие трансферты из вышестоящих бюджетов на 2022 год, согласно приложению 4.

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 367,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 08.12.2022 № 7/25 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Қорғалжын ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 46 026,0 мың теңге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.
3. 2022 жылға арналған ауылдық округ бюджеті түсімдері құрамында жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы ағымдағы трансферттер 4 - қосымшаға сәйкес есепке алынсын.