Об утверждении бюджета Веселовского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 13/2/6.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 365,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 270,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 106,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 762,5 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 43 226,2 тысяч тенге;
2) затраты – 47 435,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -70,2 тысяч тенге;

Сандықтау ауданының Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/6 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Веселов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 47 365,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 270,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 106,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 762,5 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43 226,2 мың теңге;
2) шығындар - 47 435,7 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -70,2 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70,2 тысяч тенге
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2022 № 26/2/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Веселовского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 9 966,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/6
Бюджет Веселовского сельского округа на 2022 год

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70,2 мың теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.12.2022 № 26/2/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Веселов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 114 506,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/6 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Веселов ауылдық округінің бюджеті

22 966,0
01
Государственные услуги общего характера
22 750,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
22 750,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
22 750,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
216,0
124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
216,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
216,0
III. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0,0
IV. Дефицит (профицит) бюджета
0,0
V. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
0,0
Приложение 4 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/6
Целевые трансферты на 2022 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 14.12.2022 № 26/2/2 (вводится в действие с 01.01.2022).
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
25 239,3
Целевые текущие трансферты
25 239,3
За счет средств республиканского бюджета, в том числе
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих,работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
186,0
За счет средств областного бюджета, в том числе
24 566,3
Средний ремонт внутри-поселковых дорог в селе Веселое Сандыктауского района
24 566,3
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих,работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
70,0
За счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан"
417,0
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих,работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
417,0

22 966,0
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
22 750,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
22 750,0
001
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
22 750,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
216,0
124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
216,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
216,0
III. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0,0
IV. Бюджет тапшылығы (профициті)
0,0
V. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
0,0
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/6 шешіміне
4 қосымша
2022 жылға арналған нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 14.12.2022 № 26/2/2 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сумма тысяч тенге
1
2
Барлығы
25 239,3
Берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 239,3
Республикалық бюджет қаражаты есебінен, оның ішінде:
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
186,0
Облыстық бюджет қаражаты есебінен, оның ішінде:
24 566,3
Сандықтау ауданы Веселое ауылындағы кентішілік жолдарды орташа жөндеу
24 566,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
70,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан кепілдендірілген трансферт есебінен"
417,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
417,0