Об утверждении бюджета Новоникольского сельского округа Сандыктауского района на 2022-2024 годы
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 27 декабря 2021 года № 13/2/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новоникольского сельского округа на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 362,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 896,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 466,0 тысяч тенге;
2) затраты – 24 736,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -374,7 тысячи тенге;

Сандықтау ауданының Новоникольск ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13/2/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022–2024 жылдарға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 362,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 21 466,0 мың теңге;
2) шығындар- 24 736,7 мың теңге;
3) сальдо қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -374,7 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 374,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 08.11.2022 № 25/4/12 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете Новоникольского сельского округа на 2022 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в сумме 8 687,0 тысячи тенге.
3. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие с 1 января 2022 года.
Председатель сессии,
секретарь районного
маслихата
Г.Кадырова
Приложение 1 к решению
Сандыктауского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 13/2/12
Бюджет Новоникольского сельского округа на 2022 год

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 374,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 08.11.2022 № 25/4/12 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 8 687,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихат
хатшысы
Г.Кадырова
Сандықтау аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13/2/12 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Новоникольск ауылдық округінің бюджеті