О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 476/71-6 "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 30 ноября 2021 года № 85/16-7
Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сел, сельских округов на 2021-2023 годы" от 28 декабря 2020 года № 476/71-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8320) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 063,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11 063,5 тысяч тенге;
2) затраты – 72 664,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -27 601,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 601,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 27 601,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 063,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 190,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 682,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 508,4 тысяч тенге;
2) затраты – 36 530,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 340,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 340,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 340,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 008,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 3 601,0 тысяч тенге.

Целиноград аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476/71-6 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 қарашадағы № 85/16-7 шешімі
Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 476/71-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8320 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 45 063,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 34 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11 063,5 мың теңге;
2) шығындар – 72 664,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -27 601,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 601,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 27 601,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 063,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 190,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 682,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 508,4 мың теңге;
2) шығындар – 36 530,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 340,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 340,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 340,2 мың теңге.
2021 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 13 008,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 601,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 899,4 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 017,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 939,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26 078,3 тысяч тенге;
2) затраты – 37 751,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -2 733,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 733,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 733,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 900,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 678,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 500,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Жарлыкольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 159,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 560,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 599,4 тысяч тенге;
2) затраты – 26 159,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 042,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 800,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 757,4 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

2021 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 899,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2021-2023 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 35 017,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 939,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 26 078,3 мың теңге;
2) шығындар – 37 751,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 733,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 733,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 733,8 мың теңге.
2021 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 13 900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 11 678,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 159,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 560,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 599,4 мың теңге;
2) шығындар – 26 159,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 11 042,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 800,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 8 757,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"5. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2021-2023 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 756,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 27 673,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 832,2 тысяч тенге;
2) затраты – 58 231,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -20 475,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 475,7 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 20 475,7 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 832,2 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 436,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30 600,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 836,3 тысяч тенге;
2) затраты – 95 353,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 916,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 916,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 916,9 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 48 846,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 990,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 942,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 72 663,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 508,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 771,2 тысяч тенге;
2) затраты – 116 833,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -21 891,2 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 891,2 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 891,2 тысяч тенге.

"5. 2021-2023 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 756,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 673,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250,9 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9 832,2 мың теңге;
2) шығындар – 58 231,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -20 475,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 20 475,7 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 20 475,7 мың теңге.
2021 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 832,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 93 436,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 30 600,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 62 836,3 мың теңге;
2) шығындар – 95 353,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 916,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 916,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 916,9 мың теңге.
2021 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi, 48 846,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi, 13 990,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2021-2023 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 94 942,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 72 663,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 508,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 771,2 мың теңге;
2) шығындар – 116 833,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 891,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 891,2 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 891,2 мың теңге.

Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 19 771,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет села Коянды на 2021-2023 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 776,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 956,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 820,7 тысяч тенге;
2) затраты – 35 464,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 688,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 688,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 688,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 2 963,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 4 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Коянды предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 11 357,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кызылсуатского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 057,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 446,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 611,3 тысяч тенге;
2) затраты – 24 057,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 393,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 6 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кызылсуатского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 6 218,3 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:

2021 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 19 771,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021-2023 жылдарға арналған Қоянды ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33 776,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 956,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 820,7 мың теңге;
2) шығындар – 35 464,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 688,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 688,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 688,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 2 963,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 4 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қоянды ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 11 357,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 057,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 446,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21 611,3 мың теңге;
2) шығындар – 24 057,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 9 393,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Қызыл суат ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 218,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"10. Утвердить бюджет села Маншук на 2021-2023 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 14 974,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 642,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 331,6 тысяч тенге;
2) затраты – 14 974,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 7 538,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 1 400,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета села Маншук предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет села на 2021 год в сумме 5 393,6 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 512,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 034,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 478,7 тысяч тенге;
2) затраты – 26 948,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -1 436,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 436,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 436,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 11 030,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 5 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 6 948,7 тысяч тенге.";
пункт 15 изложить в новой редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Родина на 2021-2023 годы согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 801,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 397,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 403,4 тысяч тенге;

"10. 2021-2023 жылдарға арналған Мәншүк ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14 974,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 642,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 331,6 мың теңге;
2) шығындар – 14 974,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 7 538,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 400,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Мәншүк ауылының бюджетінде облыстық бюджеттен ауыл бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 393,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2021-2023 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 512,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 034,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 478,7 мың теңге;
2) шығындар – 26 948,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 436,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 436,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 436,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 11 030,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 5 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 948,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
15 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"15. 2021-2023 жылдарға арналған Родина ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 801,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 397,8 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 403,4 мың теңге;

2) затраты – 26 674,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -873,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 873,3 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 873,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 106,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 1 400,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Родина предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 10 897,4 тысяч тенге.";
пункт 16 изложить в новой редакции:
"16. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 002,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 370,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 632,5 тысяч тенге;
2) затраты – 35 407,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -4 405,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 405,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4 405,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 12 967,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 3 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 9 665,5 тысяч тенге.";
пункт 17 изложить в новой редакции:
"17. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 995,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 085,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 64 910,6 тысяч тенге;
2) затраты – 88 795,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -6 800,0 тысяч тенге;

2) шығындар – 26 674,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -873,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 873,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 873,3 мың теңге.
2021 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 8 106,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 400,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Родина ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 10 897,4 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
16 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"16. 2021-2023 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 002,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 370,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 25 632,5 мың теңге;
2) шығындар – 35 407,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 405,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 405,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 405,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 12 967,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 665,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
17 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"17. 2021-2023 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81 995,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 085,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 64 910,6 мың теңге;
2) шығындар – 88 795,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 800,0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 800,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 6 800,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 019,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 41 146,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 15 745,3 тысяч тенге.";
пункт 18 изложить в новой редакции:
"18. Утвердить бюджет сельского округа Тасты на 2021-2023 годы согласно приложениям 52, 53 и 54 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 185,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 845,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 20 340,5 тысяч тенге;
2) затраты – 22 928,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -742,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 742,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 742,8 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 870,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 3 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Тасты предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 8 470,5 тысяч тенге.";
пункт 19 изложить в новой редакции:
"19. Утвердить бюджет Шалкарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 55, 56 и 57 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 563,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 932,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 631,6 тысяч тенге;
2) затраты – 23 563,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 13 728,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 800,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 800,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 019,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 41 146,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 15 745,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
18 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"18. 2021-2023 жылдарға арналған Тасты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 52, 53 және 54 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 185,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 845,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 20 340,5 мың теңге;
2) шығындар – 22 928,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -742,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 742,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 742,8 мың теңге.
2021 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенциялардың көлемдері 8 870,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 3 000,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Тасты ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 8 470,5 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
19 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"19. 2021-2023 жылдарға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 55, 56 және 57 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 563,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 932,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 22 631,6 мың теңге;
2) шығындар – 23 563,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2021 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 13 728,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 2 600,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Шалкарского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из областного бюджета в бюджет сельского округа на 2021 год в сумме 6 303,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района Б.Оспанбеков
30 ноября 2021 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б.Куликенов
30 ноября 2021 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 30 ноября
2021 года № 85/16-7
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 28 декабря
2020 года № 476/71-6
Бюджет на 2021 год сельского округа Акмол
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

2021 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 600,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2021 жылға арналған Шалқар ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 6 303,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49, 52, 55 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2021 жылғы 30 қараша
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2021 жылғы 30 қараша
Целиноград аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 қарашадағы
№ 85/16-7 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2020 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 476/71-6 шешіміне
1-ші қосымша
Ақмол ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сома, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР