О бюджете города Щучинска Бурабайского района на 2022-2024 годы
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 28 декабря 2021 года № 7С-17/1.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан подпунктом 2-7) пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Щучинска Бурабайского района на 2022-2024 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 676788,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 434487,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 221155,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21110,0 тысяч тенге;
2) затраты – 693700,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Щучинск қаласының бюджеті туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 7С-17/1 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 2-тармағының 2-7) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бурабай ауданы Щучинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 676788,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 434487,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 221155,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21110,0 мың теңге;
2) шығындар – 693700,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -16912,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16912,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2022 № 7С-31/3 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть, что в бюджете города на 2022 год предусмотрены изъятия передаваемые в районный бюджет в сумме 360573,0 тысяч тенге.

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16912,2 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16912,2 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 30.11.2022 № 7С-31/3 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған қалалық бюджетте 360573,0 мың теңге сомасында аудандық бюджеттен берілетін субвенция қарастырылғаны ескерілсін.